SR SUNTOUR AION RC 15QLC32 CTS 27.5 rugós villa, 160 mm
SR Suntour AION RC 15QLC32 CTS 27,5" rugós villa
Légvilla endurohoz és trailhez tervezve.| Szín | fekete |
| Rugóút | 160 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| FékAssembly | Postmount 160 mm |
| Nyak | 1,5" kúpos |
| Tengely | 15 mm Q-LOC |
| Modellév | 2018 |
| Anyaga | alumínium ötvözet, magnézium |
| Felfüggesztés típusa | légpatron |
| Belső lábátmérő | 34 mm |
| Súly | 2011 g |
| Kerékátmérő | 27.5" |
| Termék azonosító | 60445 |
Sziasztok ezen a villán le lehet csökkenteni a löketet 120 mm-re és ha igen nincs valami rossz hatással a működésre?? Köszönjük a választ.
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
žiaľ pri tejto vidlici to možné nieje. Neponúka to a je to aj veľmi veľký zdvih na to aby sa to skrátilo na 120.
dá sa na 130mm znížiť, stačí nacvakať podložky FEG244 na vzperu čo ide k piestu (160>130 treba 3ks)
ale treba samozrejme rozobrať, sú návody na youtube (alebo teda servis)
Hello, milyen alkatrészekre lesz szükségem az Aion 140 mm-es modell 29"-es kerekeihez való utazásának csökkentéséhez? Köszönöm a választ
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň prajem,
budete potrebovať len "travel spacer" - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nahradne-diely/sr-suntour-podlozka-pre-upravu-zdvihu-feg244-auron-aion-durolux.html - každý kus zníži zdvih o 1 cm.
Pripájam aj pekné servisné video, ktoré Vám prípadne môže pomôcť pri úprave Vašej vidlice - https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=YIeJ7Vf1bxw.
Dobrý večer, je táto vidlica vhodná pre Spezialized Enduro Comp 27,5 veľ. L?
Ďakujem za odpoveď
Dobry den prajem,
ano, vidlicu mozete pouzit, bude sediet.
Je urcena pre 15x100 mm predne naboje.
Helló, ez a villa alkalmas egy Specialized Rockhopper 27.5-ös kerékpárra?
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
Specialized osadza Rockhopper v zaklade 100 mm vidlicou - tento model so 160 mm zdvihom bude priliz, zmeni sa geometria bicykla a zvysi sa vyrazne zatazenie hlavovej trubky, bude hrozit poskodenie ramu, jej montaz neodporucame.
szia, a mediet villa a marin san quentin 1 2021-ben lesz?
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
vidlica bude sediet, avsak disponuje zdvihom az 160 mm - oproti povodnym 120 mm to je pomerne velky skok, pride k vyraznej zmene geometrie a nadmernemu zatazeniu hlavovej trubky, ktore samozrejme nepokryva ani zaruka bicykla. Odporucame vidlicu s max. 130-140 mm zdvihom.
Szia, a tengely 15x110-es?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
v tomto prípade sa jedná o model s klasickým non-boost štandardom, t.j. 15x100 mm.
Už je 2mesiace doma ale ďakujem za odpoved
szia, a tengelyemelés van?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Nejedná sa o boost verziu.
Aka je to oska teda? V popise sa pise 15mm QLC32 - to nie je standard 15x110mm?
Dobrý deň,
ide o pevnú osku 15x100mm.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.
