SR SUNTOUR villa EPIXON TR RLR 140 15QLC 27,5 TS fekete matt
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Légvilla alumínium nyakkal, magnézium alsó lábak, belső lábak 32mm, hidraulikus csillapítás, kompresszió állítás, távkioldás, XC-hez és nyomvonalhoz tervezve, 27,5", nyak 1-1/8", utazás 140mm, Tárcsa (oszlop), 1768g.
| Műszaki adatok: | |
|---|---|
| Modellév | 2018 |
| Emel | 140 mm |
| Jobb oldal | RLR |
| Bal oldal | Légrugózás |
| korona | Kovácsolt |
| Belső lábak | 32mm / A7050 |
| Külső lábak | Magnézium |
| Fékek | Utólagos rögzítés 160 mm |
| Nyak | 1,1/8", Al-ötvözet (TS) |
| Súly | 1768 g |
| Tengely | 15QLC |
| Szín | fekete matt |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Termék azonosító | 60452 |
zdravim viete zadovazit tuto epixonku so zdvihom 140 mm v tapered verzii ?? Pre bike KELLYS GIBON 30 , vdaka
Dobrý deň, momentálne náš dodávateľ nemá takú vidlicu v ponuke.
Zdravím,
bola by dostupná aj verzia s tapered krkom, s dodaním cca 2 týždne.
Parada, teraz som.objednal bike a kym potiahne povodna tal.to riešiť mebudem zatiaľ.. kazdopadne diky
Vlozte ju prosim Vas do ponuku. A da sa znizit na 120 mm zdvih??? Sla by na kellys gibon 30
Mala by to byt vidlica epixon na trail 120 mm zdvih , 15 mm pevna os, tapered krk, a + ko teda boost. 27,5
Dobrý deň, dá sa dat do vidlice aj koleso s nabojom na rychloupinak? Existuje nejaka redukcia? Dakujem
Dobrý deň,
Žiaľ nedá, vidlica je určená pre náboje s pevnou osou.
Dobry den. Prosim Vas, aka je vzdialenost "crown to axle" a ofset na tejto vidlici? Dakujem.
Dobrý deň,
Tento údaj výrobca neuvádza a nepoznáme ho.
dobrý den este otazocka do akej velkosti kotucov je ta vidlica
Dobrý deň, tak vidlica ma dosť veľký zdvih aj na 200 kotúč ale pri tejto vidlici odporúčam tak 180 max.
Dobrý chcel by som sa opýtať že kedy bude vidlica dostupná
Dobrý deň,
Momentálne je dostupnosť neznáma.
dobrý den da sa nejako znizit zdvih tejto vidlice
Dobrý deň, zníženie zdvihu je možné týmto dielom https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nahradne-diely/sr-suntour-diel-na-znizenie-zdvihu-o-10-mm.html no či je možné zníženie konkrétne na tejto vidlici si treba pozrieť na oficiálnej stránke výrobcu.
Prosim vas aka je dlžka krku na tejto vydlici.
Dobrý deň,
myslím, že štandardná dĺžka neskráteného krku je 230-250 mm.
Caute, oska je 15mm, sirka je 100 alebo 110mm?
Dobrý deň, je možné aj nastavenie odskoku?
Dobrý deň,
áno je. Je to uvedené aj v popise produktu.
dobrý denn je k tej vidlici aj oska
Dobrý deň,
Áno pevná os je súčasťou balenia.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések