SR SUNTOUR X1 RLR TS 27.5 rugó villa, 120 mm
SR Suntour X1 RLR TS 27.5 rugós villa
Rugóvilla acél nyakkal, magnézium alsó lábakkal , 32 mm belső átmérővel.|
Távoli elzárás
|
|
Tömörítés beállítása
|
| Rugóút | 120 mm |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Súly | 2510 g |
| Nyak | 1.1/8" |
| Fékcsatlakozás | Postmount 160 mm |
| Modellév | 2018 |
| Kerék rögzítése | gyorskioldó (9 mm) |
| Termék azonosító | 60474 |
Môžem vás požiadať o preverenie,ako v skutočnosti vyzerá táto vidla? Zháňam túto vidlu,ale podľa mojich zistení by mala vyzerať nasedovne: https://www.veloportal.sk/p-1387/sr-suntour-vidlica-x1-rlr-120-275-ts-pruzina-cierna-matna?pp=f9a40a47
Dakujem
Dobrý deň prajem,
máte pravdu, jedná sa o čierne matné prevedenie , obrázok sme aktualizovali a ďakujeme Vám za upozornenie.
Dobrý deň, viete mi povedať či je možne zohnať patrónu do tejto vidlice a čo by stála?
Dobrý deň, momentálne náš dodávateľ nemá vôbec v ponuke takúzo patrónu. Tieto vidlice sa skôr vyrábajú na 1 život. Mnoho krát servis a náhradné diely by vychádzali cenovo tak ako nová vidlica.
Zdravím tam je aké tlmenie olejové? Dofam ze odskok sa da nastavyt?
Dobrý deň,
áno, tlmenie je olejové, pruženie zabezpečuje pružina, odskok je samozrejme nastaviteľný
Hello, mekkora a nyak hossza ezen a villán?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Dĺžka krku je 255mm
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

100%-ban elégedett, szuper villa.
Automatikusan lefordítvaAz elvárásoknak megfelelt, nagyobb a súly
Automatikusan lefordítvaA Super vydlica tényleg mindent elbír
Automatikusan lefordítvaNagy
Automatikusan lefordítva