FOX 38 Factory Grip X2 29" rugós villa, 170 mm, racing green limited
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
FOX 38 Factory Grip X2 29" rugós villa
A limitált kiadású FOX 38 az ikonikus Racing Green színben tiszteleg az autóversenyzés egy évszázada előtt. 170 mm- es rugóútjával és új GRIP X2 csillapításával gyors enduro átkelésekre, technikás ösvényekre és hatalmas esésekre készült. A „ gyári ” megjelölés mindent elárul. A FOX által kínált legjobb technológiák állnak rendelkezésre a Factory Series modellekben, beleértve a rendkívül tartós eredeti Kashima Coat felületkezelést, amely biztosítja a villa zökkenőmentes működését.Technológiák:
GripX2: a FOX által valaha kifejlesztett leginkább állítható, megtámasztó és legsimább felfüggesztés, amely az enduróra és a DH-ra összpontosít. Magas felfüggesztési úttal rendelkezik, maximális érintkezést biztosít a talajjal, valamint kiváló kanyartartást biztosít. Ez nagy önbizalmat ad a kerékpárosoknak ahhoz, hogy a lesiklás és enduro versenyeken a maximumot nyújtsák, miközben csökkentik az izomfáradtságot. A GripX2 nagy különbséget jelent.
Úszó: A könnyű FLOAT légrugós rendszer automatikusan egyensúlyba hozza a pozitív és negatív légkamrákat a fokozott reakciókészség és tapadás érdekében, függetlenül a légnyomás beállításától. A motorosok a Volume Air betétekkel finomhangolhatják a pozitív légrugó tulajdonságait.
Légtelenítők: A villákon az alsó lábak hátulján légtelenítő szelepek találhatók, amelyek segítségével kiegyenlítheti a villalábakban lévő nyomást a légköri nyomással. A villában lévő eltérő nyomás csökkenti a felfüggesztés érzékenységét, így egyszerűen a szelep ujjával történő megnyomásával állíthatja be. A nyomás a lábakban főként magasabb hőmérsékleten változik, például intenzív használat során hosszú ereszkedéseknél vagy nagy magasságban.
Alsó lábszár csatornák: Az új levegő-olaj csatornák lehetővé teszik az alsó lábakban rekedt levegő áthaladását a csúszó perselyeken. A csatornák második funkciója, hogy az alsó lábakból származó olaj elérje a felső tömítéseket (puffereket), és frissen kenve tartsa azokat.
Lebegő tengely: A tengely új rendszere megakadályozza, hogy az első agy eltérő szélessége befolyásolja a villalábak párhuzamosságát. A tökéletes beállítás csökkenti a súrlódást a felfüggesztés során, ami így hatékonyabb és simább. A villa jobb szárán pontosan beállíthatja a mwchnizmust a kerékagy szélességéhez, és a tengely visszahúzásakor a lábak összenyomódása megszűnik.
Alsó lábív: Az alsó lábak közötti híd új, lekerekített formát kapott, ami növelte a villa merevségét, és egyúttal több helyet teremtett a híd és a kerékpárváz között, amikor a villa teljesen össze van nyomva.
| Szín | versenyzöld limitált |
| Rugóút | 170 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Felhasználás | Enduro |
| Kerékméret | 29" |
| Belső lábátmérő | 38 mm |
| A belső lábak felületkezelése | Kashima |
| Rugózás | EVOL légrugó 2025 |
| Csillapítás | markolat X2 |
| Beállítás | HSC/LSC; HSR/LSR |
| Offset | 44 mm |
| Villanyak átmérő | kúpos 1-1/8" - 1,5" |
| Tengely | Kabolt-X 15x110 mm |
| Egyéb | az eredeti FOX 36/38 sárvédő felszerelésének lehetősége |
| Termék azonosító | 368771 |
Változat FOX 38 Factory Grip X2 29" odpružená vidlica
Hallo,
eine frage, wenn ich das auf meine Firma nach Ungarn kaufe mit EU Steuernummer, könnt ihr mir die Rechnung netto ausstellen?
Dankeschön
Guten Tag,
Bitte geben Sie im Warenkorb Ihre Rechnungsdaten ein; die Lieferadresse muss mit der Firmensitzadresse übereinstimmen.
Die Bestellung wird anschließend ohne Mehrwertsteuer ausgestellt.
Weitere Informationen finden Sie unter https://www.mtbiker.de/shop/informationen/alles-ueber-einkaufe.html?delivery_country=DE&fl=hu#pDPH
Változat FOX 38 Factory Grip X2 29" odpružená vidlica
Jó reggelt
Szeretném megerősíteni a Fox 38 Factory Grip X2 29" 170 mm villa elérhetőségét.
és kérdezz rá a villakorona méretére - 58HT mm?
Előre is köszönöm a válaszát
Üdvözlettel: Sebastian Krawczyk
Dzień dobry Panie Sebastianie,
dziękuję za wiadomość. Potwierdzam, że widelec Fox 38 Factory Grip X2 29" 170 mm jest u nas dostępny.
Potwierdzam również, że rozmiar korony w tym modelu to standardowe 58HT (58 mm).
W razie dodatkowych pytań lub chęci złożenia zamówienia, zapraszam do kontaktu.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések