RockShox Lyrik Select RC C3 29" rugós villa, 170 mm, eltolás 51 mm, fekete
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Lyrik Select RC C3 29" rugós villa
Alapvető változás az RC2 változatban a Charger 2.1 néven emlegetett csillapító olajpatron, amely lehetővé teszi a nagy és alacsony fordulatszámú kompresszió és visszapattanás független beállítását. A visszapattanást a jobb láb alsó részének szokásos elforgatása és minden más a koronán vezérli.|
Az új lengéscsillapító patron páratlan irányítást és pontosságot biztosít a motoros villa beállításához
|
|
Új tömítések és lökhárítók a neves SKF gyártótól
|
|
A Maxima Plush olaj jelentősen csökkenti a sikló súrlódását és meghosszabbítja a szervizintervallumokat
|
|
A Rock Shox villák és az új Maxle Stealth tömör tengely letisztult kialakítása nagyon sikeres
|
|
Finomított külső magnézium lábak kovácsolt koronával
|
|
Belső lábak Fast Black bevonattal
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 170 mm |
| Villanyak | nem meghatározott |
| Modell | Lyrik Ultimate RC2 C3 |
| Felhasználási terület | Enduro, MTB |
| Csillapítási rendszer | DebonAir légkamra |
| Csillapítási rendszer | Töltő 2.1 RC2 olajpatron |
| Beállítási lehetőség | légnyomás, visszapattanás, kis sebességű tömörítés, nagy sebességű kompresszió |
| Anyag belül. patentak | alumínium ötvözet |
| Anyaga kívül. patentak | Magnézium |
| Fékcsatlakozás | Post Mount |
| Csomag tartalma | villa, sárvédő, zsetonok, sündisznó és tengely |
| Villanyak | Kúpos |
| Távirányítás | a villa vállán |
| Tengely | 15x110 mm Boost merev |
| Súly | 2003 g |
| Termék azonosító | 110131 |
Változat RockShox Lyrik Select RC C3 29" odpružená vidlica, 170 mm, offset 51 mm, čierna
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či Service kit (link nižšie) je určený pre túto vidlicu ?
Ďakujem
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/servisne-sady/rockshox-200-hour-1-year-service-kit--yari-charger-rc-b1-rc-b2-b3-pike-b3-lyrik-c2-select-revel.html
Dobrý deň,
pre určenie servisného kitu, poprosíme napísať sériové číslo vidlice.
Változat RockShox Lyrik Select RC C3 29" odpružená vidlica, 170 mm, offset 51 mm, čierna
Dobrý deň chcel by som sa spýtať či bude pasovať táto vidla na bike Kellys thorx 10 2019?
Dobrý deň,
vidlica Vám sadne aj na Váš 29" Kellys Thorx. Avšak oproti v základe osádzanej vidlici RS Sektor so zdvihom 150 mm sa Vám po osadení tohto Lyriku zmení geometria - hlavový uhol bude položenejší cca o 1°, čo zlepší stabilitu bicykla v priamom smere a v strmých pasážach, avšak teoreticky sa zhorší hravosť a ochota rýchlo meniť smer. Rovnako bude mať vo výšľapoch bicykel mať o niečo väčšiu tendenciu "preklápať sa na zadné koleso".
Takže záleží aj na Vašich osobných preferenciách a jazdeckom štýle, že či Vám to bude vyhovovať
Változat RockShox Lyrik Select RC C3 29" odpružená vidlica, 170 mm, offset 51 mm, čierna
Nech sa páči - 09T13940670
Dobrý deň,
áno, kit v odkaze je správny.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések