RockShox Reba RL Remote 29" teleszkópos villa, 100 mm, Boost
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Reba RL Remote 29" Boost felfüggesztésű villa
Minden idők egyik legsikeresebb és legnehezebb RockShox villája a SID-től átvett innovációkon alapul. A klasszikus XC teljesítményt a könnyű nyomkövetési feladatokkal és a jól bevált Motion Control™ csillapító kazettával ötvöző konstrukció lehetővé teszi , hogy a Reba villa minden eddiginél jobban kibővítse képességeit.|
Új grafika a friss és prémium "kinézetért"
|
|
Könnyen és jól állítható Solo Air légrugózás
|
|
Kompatibilitás a TwistLoc és a OneLoc kormányrögzítő vezérlőkkel
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 100 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Belső lábak | 32 mm (alumínium) |
| Offset | 51 mm |
| Csillapítás Patrónus | Mozgásvezérlés |
| Kerékméret | 29" |
| Súly | 1,602 g |
| Modell | Reba A9 |
| Felhasználási terület | XC, AM |
| Csillapítási rendszer | Solo Air |
| Külső lábak anyaga | Magnézium |
| Villanyak | Kúpos |
| Fékcsatlakozás | Post Mount |
| Csomag tartalma | villa, sündisznó, Maxl Stealth és jobb oldali távirányítós OneLoc kormányzár |
| Termék azonosító | 112054 |
Változat RockShox Reba RL Remote 29" Boost odpružená vidlica, 100 mm
Jó napot kívánok.
Azt szeretném kérdezni, az RS Reba villa érdekel.
Most MS-em van, Judy. Ugyanazokat a paramétereket szeretném megtartani.
Egyébként 100 mm-es út, kúpos nyak, 15x110 mm-es boost a tengelyen, 51-es eltolás és reteszelés a villakoronától.
Nem tudom, hogy vannak-e régebbi és újabb modelljeid, és mi a különbség köztük. Melyiket ajánlanád?
Köszönjük gyors válaszát.
Dobry den prajem,
modelov je na vyber mnozstvo, s odlisnymi patronami, a samozrejme s typom uzamykania - tento konkretny model disponuje dialkovym remote ovladanim. Vasej specifikacii vyhovuje tento model osadeny osvedčenou tlmiacou patrónou Motion Control, avsak disponuje oskou 100x15 mm - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-reba-rl-crown-29-odpruzena-vidlica-100-mm.html.
V rozmere 15x110 mm je prip. dostupny model 35 Gold osadeny rovnakou tlmiacou patronou, zamykanie vidlice je taktiez na jej korunke, vidlica naviac disponuje robustnejsimi vnutornymi nohami -https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-vidlica-35-gold-rl-e-mtb-crown-29-boost-15x110-100mm-cierna.html.
A tato reba? Nesplna tie parametre ktore som pisal vyssie? https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-reba-rl-remote-29-odpruzena-vidlica-100-mm-boost.html#questions
Vidlica disponuje remote lockoutom (dialkovym zamykanim packou na riaditkach), inak parametre splna.
A v mtbiker nemate taku v ponuke s uzamykanim na korunke? Ako sa oznacuje vidlica s uzamikanim na korunke? RL je asi remote lockout
V nomenklature RockShox znamena oznacenia RL "Rebound and Lockout", t.j. nie Remote Lockout.
15x110mm oska, 51mm offset, zamykanie na korunke - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-reba-rl-boost-29-odpruzena-vidlica-100-mm.html - dostupna na objednavku z externeho skladu nasho dodavatela.
Változat RockShox Reba RL Remote 29" Boost odpružená vidlica, 100 mm
Sziasztok! Van egy régebbi RockShox Reba villám kormányzárral, és szeretném átalakítani közvetlen reteszelésre a villán. Milyen alkatrészeket vegyek? Köszi Rasto
Automatikusan lefordítva
Ahoj, toto je veľmi ťažko takto odpovedať pokial nevieme ani ktorý ročník to je a či to bude vôbec môžné, odporúčam pofotit a zaslať nám to do mailu na Zákaznícka podpora, prípadne telefonicky do servisu.
Változat RockShox Reba RL Remote 29" odpružená vidlica 100 mm
Szia! Jelenleg van egy Judy Silver TK villám. Szeretném lecserélni erre, lehetséges ez?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Pokiaľ máte 29" kolesá, pevnú os 15x100mm a tapered (kónický) krk vidlice tak nie je problém a túto vidlicu môžete použiť.
Változat RockShox Reba RL Remote 29" odpružená vidlica 100 mm
Hello, mekkora ennek a villának a súlya? Köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň , hmotnosť samotnej vidlice vrátane pevnej osi je 1613g , s páčkou uzamykania , lankom a bowdenom je to spolu 1694g.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések