RockShox SID Ultimate Race Day - 3P Remote 29"-es rugós villa, 120 mm, kék zúzás
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox SID Ultimate Race Day 3P Remote 29" felfüggesztésű villa
A SID Ultimate nem olyan, mint a többi XC villa. Könnyebb, mint valaha, szilárd felépítésével, 35 mm-es belső lábátmérőjével, amely akkor is követi a nyomát, ha a szélen áll. Az új Race Day 2 csillapítás három kompressziós beállítással (3P) rendelkezik – merev zárással, rugalmasan nyitott és hatékony pedálozással, mindezt kéznél. Az új, nagyobb térfogatú DebonAir+ légrugónak köszönhetően a SID a teljes gázú terepfutástól kezdve az erdei sportpályákig mindenhez alkalmazkodik, amely a löket tetején érzékeny, finomhangolási lehetőséggel.|
A 35 mm-es belső lábátmérőjű konstrukció a könnyedség és a merevség ideális kombinációja a modern XC-hez
|
|
A Charger Race Day 2 sokk a legkönnyebb sokkoló három kompressziós beállítással: Open, Pedal és Lock
|
|
A DebonAir+ felfüggesztés nagyobb érzékenységet biztosít a kis ütésekre és állítható középlöketű támogatást
|
|
A Maxima Plush Dynamic Suspension Lube csökkenti a súrlódást, tovább tart és javítja a felfüggesztés teljesítményét
|
| Szín | blue crush |
| Rugóút | 120 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Csillapítás beállítása | távirányító |
| Rugózás | DebonAir+ |
| Kerékméret | 29” |
| Offset villa | 44 mm |
| Súly | 1476 g (lökethossz 110 mm, eltolás 44 mm) |
| Agy mérete | 15 x 110 mm (Boost) |
| A villanyak átmérője | Kúpos (1 1/8 - 1,5) |
| Fékek beszerelése. kengyel | Közvetlen rögzítés (min. 160 mm) |
| Belső lábak átmérője | 35 mm |
| Termék azonosító | 308369 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések