SR SUNTOUR Raidon XC RL-R QR Disc 29" rugós villa, 100 mm
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
SR SUNTOUR Raidon XC RL-R QR Disc 29" rugós villa
Az SR Suntour Raidon villa elsősorban ára miatt a középosztály képviselőjének számít. Ha azonban közelebbről megvizsgáljuk, akkor azt tapasztaljuk, hogy ez egy jól felszerelt rugós villa, ideális hobbiversenyzők számára. A nagyon népszerű Epicon és Raidon modellek alkatrészeit használja fel, így olyan lehetőségeket kínál, mint a hidraulikus zárás a koronáról/kormányról. vagy visszapattanó csillapítás szabályozása.| Szín | fekete |
| Rugóút | 100 mm |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Rugózás | a levegő |
| Csillapítás | olajpatron |
| Külső lábak | Magnézium |
| Belső lábak | átmérő 32 mm, ALU 6061 |
| Oszlop átmérő | 28,6 mm előre |
| Villanyak hossza | 255 mm |
| Oszlop anyaga | CR-MO |
| korona | ALU AC4C |
| Beállítások elemre | visszapattanás, légnyomás |
| A villa zárása | a kormánytól |
| Tengely | 9 mm (gyorskioldós) |
| Fék | Utólagos szerelőtárcsa (max. 180 mm) |
| Súly | 2085 g |
| Termék azonosító | 10990 |
Helló. Ezen a villán nem lehet 120mm-re állítani az emelést? Köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
ano, zdvih je mozne interne upravit na hodnoty 80, 100 alebo 120 mm.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez a villa elérhető lesz-e és mikor.
Dobrý deň,
Máme v ponuke https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/sr-suntour-vidlica-raidon-xc-rlr-100-29-ts-cierna-leskla.html
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések