SR SUNTOUR villa RAIDON XC RLR 100 15QLC 29 TS fekete fényes
Légvilla CrMo nyakkal, magnézium alsó lábak, arany belső lábak 32 mm, hidraulikus csillapítás, kompresszió állítás, távkioldás, XC-hez tervezve, 29", nyak 1-1/8", 100 mm-es hossz, 15QLC32 tengely, tárcsa (oszlop), 2066g.
| Műszaki adatok: | |
|---|---|
| Modellév | 2018 |
| Emel | 100 mm |
| Jobb oldal | RLR |
| Bal oldal | Légrugózás |
| korona | AC4C |
| Belső lábak | 32mm / A6000 |
| Külső lábak | Magnézium |
| Fékek | Utólagos rögzítés 160 mm |
| Nyak | 1,1/8", Al-ötvözet (TS) |
| Súly | 2066g |
| Tengely | 15QLC32 |
| Szín | fekete fényes |
| Szín | fekete |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Termék azonosító | 60460 |
Jó nap
Nem találom a tengely méretét, akár lökést, akár nem.
Kérem, milyen méretű?
Ez benne van a csomagban?
És van távzár? Ha igen, ez benne van a csomagban?
hát, köszönöm
Dobry den prajem,
vidlica disponuje 15x100 mm oskou, lockout packa je sucastou dodavaneho setu.
Sziasztok, azt szeretném tudni, hogy ez a villa megfelelne-e a Kellys madman 50-hez (2019)? Illetve milyen légvillát ajánlanátok. hát, köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Do rámu sedieť bude ale bude potrebné vymeniť náboj za náboj na pevnú os. Aktuálne žiaľ dostupná vzduchová vidlica kompatibilná s bicyklom s nábojom pre rýchloupinák dostupná nie je.
ehhez a modellhez a CUBE Access HYBRID EX 625 29 Black 2020 villa passzol, vagy milyen villát ajánlanál.
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
pôvodná vidlica je boost, teda určená pre širšie pneumatiky. 2,6" plášte Vám do tejto pravdepodobne nesadnú.
sziasztok a villába tudna sünit nyomni + olajcsillapításra átállítani rendeléskor? hát, köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
ježka vieme naraziť do stĺpika vidlice (uveďte to do poznámky k objednávke) a vidlica má olejové tlmenie a je to uvedené aj v popise ako "hydraulické tlmenie".
180 mm-es féktárcsához használható
Automatikusan lefordítva
Buna ziua,
da, poti folosi rotorul de 180 mm. Tot ce ai nevoie este acest adaptor - https://www.mtbiker.ro/shop/componente/frane/piese-si-adaptoare/adaptor-shimano-post-mount-sm-ma-fata-spate-pentru-disc-de-180-mm-p107591.html.
Helló. A tengely a csomag része?
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
ano, oska 15QLC32 je sucastou dodavaneho balenia.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések