SR SUNTOUR XCM-DS HLO 29 100 TS villa, fekete matt
SR SUNTOUR XCM-DS HLO TS 29" rugós villa
| Szín | fekete |
| Rugóút | 100 mm |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Villazár | a villa vállán |
| Nyak | egyenes (TS 1-1/8") |
| A fékek típusa | tárcsa (PM 160 mm) |
| Kerék rögzítése | gyorskioldás (QR) |
| Villa típus | Tavaszi |
| Termék azonosító | 190852 |
Sziasztok, az Sr suntour NEX HLO DS 700C 63 TS villát közvetlenül kicserélhetem erre a villára? egyenértékű cserét szeretnék, csak magasabb emelővel. A villa a kormányon lévő kábelen keresztül reteszelődik.
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Vidlicu môžete použiť len sa Vám zmenou zdvihu zmení aj geometria bicykla a teda zmenia sa trocha jazdné vlastnosti bicykla.
Ďakujem, to mi nevadí, práve naopak. Je možné na túto vidlicu aj namontovať ovládanie HLO z riadidiel?
Dobry den,
zial prestavbovy kit na remote ovladanie lockoutu z riaditok pre tento model dostupny nie je.
S dialkovym ovladanim je od vyrobcu SR Suntour dostupny napr. model X1 - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/sr-suntour-vidlica-x1-rlr-100-29-ts-pruzina-cierna-matna.html.
Jó nap,
Ezzel a villával kicserélhetem a Suntour XCT, HLO DS 100mm 29" villát? vagy tudna tanácsot adni egy megfelelő alternatíváról.
Előre is köszönöm.
Dobry den,
ano, pokial mate aj teraz verziu vidlice s rovnym 1 1/8" krkom, QR naboj a kotucove brzdy, tak vidlicu mozete bez problemov pouzit ako nahradu, bude sediet.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

NAGYON ELÉGEDETT VAGYOK
Automatikusan lefordítva