RockShox 35 Silver TK 29" rugó villa
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox 35 Silver TK 29" rugós villa
A nagyobb kerékpárokkal nagyobb igények is jelentkeznek. Szerencsére a RockShox megalkotta a 35 Silver villát, amely kiváló teljesítményt, prémium megjelenést és még több értékkel és merevséggel támogat. Elektromos kerékpárokhoz is alkalmas. Felszerelhető rövid vagy teljes sárvédőrögzítéssel, és választható rugós opciókat is kínál.|
Új E-MTB támogatási lehetőségek
|
|
Új grafikai tervezés
|
|
Lehetőség a koronán lévő "Kulcsrakész" reteszeléssel történő zárásra
|
|
2,8" széles gumiabroncsokhoz használható
|
|
Acél belső lábak 35 mm átmérővel
|
| Rugóút | 140 mm, 160 mm |
| Villanyak | nem meghatározott |
| Mérete hüvelykben | 29" |
| Csillapítási rendszer | SoloAir |
| Anyaga | acél (belső lábak), magnézium (külső lábak) |
| Záró mechanizmus | Kulcsrakész, a koronán |
| Villanyak | Kúpos |
| Offset | 44 mm |
| Fékcsatlakozás | Post Mount |
| Tengely | 15x110 mm |
| Termék azonosító | 206399 |
Jó nap,
a villában vannak rögzítőmenetek a sárvédőkhöz és a tartozékokhoz? lát gyártó webhelye https://www.sram.com/en/rockshox/models/fs-35s-tk-a1
Dobry den prajem,
ano, vidlica disponuje otvormi na upevnenie blatnicka.
Dobry den, je tato vidlica vhodna pre kolesa 27,5 ?
Dobry den,
nudzovo ano, ale nebude to optimalne - primarne je urcena pre 29" kolesa, disponuje tak dlhsimi vonkajsimi nohami.
Dakujem, a je to teda tato vidlica na stranke vyrobcu kde pisu obe velkosti? https://www.sram.com/en/rockshox/models/fs-35s-tk-a1 alebo to je mierne ina vidlica?
Je to identicka vidlica, ale na stranke vyrobcu su uvedene vsetky ponukane varianty (rozne zdvihy, rozne offsety, a rovnako aj odlisne vonkajsie nohy pre 27.5" a 29" kolesa) - funkcne su vsetky vidlice identicke, rozmerovo nie.
Tehát levegő vagy tavasz?
Automatikusan lefordítva
Dobry den prajem,
jedna sa o vzduchovu vidlicu.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések