RockShox Lyrik Ultimate Charger 3.2 RC2 E1 27,5" teleszkópvilla, 44 mm-es eltolás
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Lyrik Ultimate Charger 3.2 RC2 E1 27,5" felfüggesztésű villa
A Lyrik villa bármilyen pályára készen áll, bármikor.A Lyrik villával a tökéletes társad lesz, amivel gyorsan feljuthatsz az emelkedőre anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnöd a lejtmenetben. Elektromos kerékpárokhoz is alkalmas. Az újonnan kifejlesztett LinearXL légrugó szinte acélrugóként viselkedik. Már az első millimétertől kezdve rugalmas és érzékeny, hihetetlen tartást biztosít a középső szakaszban, és az Adjustable Bottom Out (ABO) technológiának köszönhetően tökéletesen kontrollálható még a csapás végén is. Az újonnan tervezett Charger 3.2 lengéscsillapító nagyon széles beállítási tartománnyal rendelkezik, és tökéletesen illeszkedik a LinearXL légrugókhoz. A nagy sebességű és kis sebességű kompresszióállítók intuitívak és könnyen elérhetőek a villakorona tetején. A visszapattanás-szabályozó az alján található. Miután megfelelően beállítottad a villát, már csak egy dolog van hátra: menj le egészen a dombról. Robusztus 35 mm-es alváz az optimális merevség és kormányzási pontosság érdekében.
|
Az Ultimate Bushing maximalizálja a perselyek átfedését, csökkenti a súrlódást és biztosítja a lehető legjobb teljesítményt
|
|
ButterWagon technológia az állandó perselykenésért, a csökkentett súrlódásért és az állandó teljesítményért
|
|
LinearXL légrugó az egyenletes és kiszámítható felfüggesztési viselkedésért
|
|
Állítható pattogásgátló (ABO) a csapás végén a kontrollált érkezés érdekében
|
|
Charger 3.2 RC2 új visszarugó és kompresszió beállításokkal, tökéletesen illeszkedve a LinearXL rugókhoz
|
|
A ButterCups technológia kiszűri a nagyfrekvenciás rezgések 20%-át, csökkentve a kézfáradtságot
|
|
Maxima Plush csillapítófolyadék a kopás, a súrlódás és a zaj csökkentésére
|
|
SKF rendkívül alacsony súrlódású tömítések a hosszú élettartam érdekében
|
|
A légkamra térfogatának egyedi beállítási lehetősége zsetonok segítségével
|
|
Torque Caps adapterek a szorosabb agy-villa csatlakozásért, javítva a reszponzivitást és a kontrollt
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 150 mm, 160 mm, 170 mm |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | nem meghatározott |
| Offset | 44 mm |
| Csillapítási rendszer | Lineáris XL vajkupakkal |
| Nyak | 1,5" kúpos |
| Belső lábak átmérője | 35 mm |
| Távirányítás | a koronától |
| Külső gumi max. szélessége | 70 mm |
| Kerékméret | 27.5" |
| Min./Max. fékméret. fékbetét | 180/220 mm |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Beállítási lehetőségek | visszapattanás, alacsony sebességű összenyomódás, nagy sebességű összenyomódás, külső alulról kifelé |
| Csomag tartalma | sárvédő, sündisznó, Maxle Stealth tengely |
| Súly | 2250 g |
| Termék azonosító | 395670 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések