4iiii Precision 3+ bal hajtókanalas teljesítménymérővel, Shimano XT M8200
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
A 4iiii Shimano XT M8200 Precision 3+ egy egyoldalas teljesítménymérő, amely a Shimano XT bal hajtókarjába van integrálva, és amelyet a wattmérés piacvezetője fejlesztett ki. Pontos és megbízható teljesítmény- és pedálfordulatmérést, rendkívül alacsony súlyt és kompakt méreteket kínál, így semmilyen módon nem korlátozza a kerékpározást. Az Apple Find My natív integrációjának köszönhetően könnyen megtalálhatod Apple eszközökön keresztül, ha elveszett.
A mérőműszer cserélhető, nagyon hosszú élettartamú akkumulátorral és vezeték nélküli firmware-frissítésekkel rendelkezik Bluetooth Smart segítségével. Kompatibilis a legtöbb ANT+ kompatibilis kerékpáros komputerrel és Bluetooth 5.0 eszközzel. A tartós műanyag test védi az elektronikát még gyakori mosás és zord körülmények közötti kerékpározás esetén is. Hároméves garanciát tartalmaz, amely magában foglalja az új mérő csereprogramját a garanciális időszakon belüli meghibásodás esetén.
- Pontos teljesítmény- és pedálfordulatmérés beépített gyorsulásmérővel
- Natív integráció az Apple Find My szolgáltatással az eszköz egyszerű megtalálásához
- Rendkívül alacsony súly és kompakt méretek a Shimano XT bal hajtóművön
- Hosszú élettartamú, cserélhető CR2032 elem
- Vezeték nélküli firmware-frissítések Bluetooth Smart-on keresztül
- Kompatibilitás ANT+ kerékpáros számítógépekkel és Bluetooth 5.0 eszközökkel
- Magas vízállóság az IPx5 és IPx7 szabványoknak megfelelően
- Tartós, vegyszerálló műanyagból készült test, amely alkalmas gyakori kerékpármosásra
- Kiterjesztett 3 éves garancia csereprogrammal új mérőeszközre a garanciális időszakon belüli meghibásodás esetén
| Súly | 9 g |
| Pontossága | 99 % |
| Üzemidő | akár 500-800 óra |
| Csatlakoztathatóság | ANT+ és Bluetooth 5.0 |
| A mért teljesítmény tartománya | 0-4000 W |
| A mért kadencia tartománya | 30-220 fordulat |
| Hőmérsékleti tartomány | 0°C és 50°C között |
| Vízállóság | IPx5 és IPx7 |
| Méretek | 63,79 × 26,42 × 5,5 mm |
| Kadencia mérés | Integrált gyorsulásmérő |
| Akkumulátor | CR2032 |
| Üzemidő | akár 500-800 óra |
| Vízállóság | IPx5 és IPx7 |
| Termék azonosító | 393850 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések