Cannondale Mottera NEO 3 29 elektromos kerékpár, ezüst
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Cannondale Mottera NEO 3 29 elektromos kerékpár
| Motor |
Bosch Performance Line CX
|
| Akkumulátor |
Bosch PowerTube 750 Wh
|
| Töltő |
Bosch 4A
|
| Kijelző |
Bosch Kiox
|
| Váz |
Moterra Neo, SmartForm C1 ötvözet, 150 mm-es út, arányosan hangolt felfüggesztés, kivehető lefelé tartó akkumulátor, fröccsöntött csúszólemez, 55 mm-es lánc, belső kábelvezetés, 148x12 mm-es átmenő tengely, UDH függesztő, oszlopra szerelhető fék, kúpos fejcső
|
| Első villa |
RockShox Yari RC, 150mm, 15x110mm Boost, 44mm offset
|
| Rugóstag |
RockShox Deluxe Select, DebonAir, 2-Pos mód beállítása, állítható visszapattanás
|
| Váltókarok |
Shimano Deore M6100, 12-speed
|
| Hátsó váltó |
Shimano XT
|
| Kazettás lánckeréksor |
Sunrace, 11-51T
|
| Lánc |
Shimano Deore 6100, 12-sebességes
|
| Hajtómű |
FSA Bosch E-bike 55 mm-es lánczsinórral, 160 mm, 34T
|
| Fékek |
Sram DB8 4 dugattyús hidraulikus tárcsa, 200/200 mm-es rotorok
|
| Fűzött kerekek |
WTB ST i30 TCS
|
| Kerékagyak |
(F) Formula 15x110 mm átmenő tengely
(R) Shimano MT410, 12x148mm átmenő tengely |
| Küllők |
Rozsdamentes acél
|
| Külső gumik |
(F) Maxxis Minion DHF, 29 x 2,6" EXO, cső nélküli használatra kész
(R) Maxxis Rekon, 29 x 2,6" (27,5x2,6" - S méret ) , EXO, cső nélküli használatra |
| Nyeregcső |
TranzX csepegtető, belső marás, 31,6, 130 mm (S), 150 mm (M-XL)
|
| Nyereg |
WTB, acélsínek
|
| Kormányszár |
Cannondale 3, 6061 ötvözet, 31,8 mm, 0°
|
| Kormány |
Cannondale 3 Riser, 6061 ötvözet, 15 mm-es emelkedés, 8°-os söprés, 4°-os emelkedés, 780 mm
|
| Markolatok |
FunGuy szövet
|
| Kormánycsapágy |
Integrated Sealed Bearing, Tapered
|
| Küllőanyák |
14g
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Modellév | 2022 |
| Fokozatok száma | 1x12 |
| Szett | Shimano XT, Shimano Deore |
| Méret | M, L, XL |
| Szín | ezüst |
| Anyag | alumínium |
| Kerékátmérő | 29" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Akkumulátor | 750 Wh |
| Fékek | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Légrugós |
| Rugóút | 150 mm |
| Hátsó rugóút | 150 mm |
| Rugóstag típusa | Levegős |
| Termék azonosító | 212445 |
Hegyi, városi és krossz
| Méret | Testmagasság |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Méret | Testmagasság |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Méret | Testmagasság |
|---|---|
| Univerzális | 139-190 cm |
Az MTBIKER webáruházban kínált kerékpárok újak, nem használtak, hivatalos forgalmazótól származnak és teljes garanciával rendelkeznek. Több márka még élethosszig tartó vázgaranciát is vállal regisztráció esetén. Minden garanciális szerviz az MTBIKER üzletekben történik a személyes átvételt vagy a kerékpár (vagy annak egy részének) futárral történő kézbesítését követően.
- A kerékpárt kivesszük a gyártó dobozából.
- A kerékpárt összeszereljük, leellenőrizzük és beállítjuk (hátsó- és első váltó, rugóstag, villa, kerekek...)
- A kerékpárt gondosan visszacsomagoljuk a dobozba és elküldjük
- Ha a kerékpárt személyes átvételre vagy házhozszállításra rendeled, a kerékpár összeszerelve és leellenőrizve vár rád.
- Ha a kerékpárt futárral rendeled a címedre, akkor a következő feladatok várnak rád:
- Vedd ki a kerékpárt a dobozból, és óvatosan távolítsd el a védőfóliákat és a védőanyagokat.
- Rögzíteni a kormányt a kormányszárhoz (1 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Behelyezni az első kereket a villába (1 perc, nincs szükség szerszámra, ha a kerékpár gyorskioldós).
- A fejcsapágy csavarjának meglazítása, a kormányszár egy vonalba állítása a kerékkel, a villa nyakán lévő felső csavarok meghúzása, majd a fejcsapágy meghúzása (2 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Felszerelni a pedálokat a hajtókarokra, miközben be kell zsírozni a pedálok menetét, és figyelembe kell venni a megfelelő oldalt (1 perc, egy 8 mm-es imbuszkulcs vagy egy 15 mm-es francia kulcs szükséges).
- Rögzíteni a nyeregcsövet a vázba (10 másodperc, nincs szükség szerszámra, ha a váz gyorskioldós).
- Felfújni a gumiabroncsokat és szükség esetén a villát és a rugóstagot a szükséges nyomásra (2 perc, pumpa szükséges).
- Leellenőrizni az imbuszcsavarok és a gyorskioldók meghúzását (2 perc, 4 és 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Menj el egy tesztkörre! Kezeld óvatosan a kerékpárt, amíg meg nem szokjátok egymást. Ha a kerékpár tárcsafékkel van felszerelve, akkor újonnan visszafogott lesz a teljesítményük - nagyobb sebességről való 4-5 erőteljes fékezés után érik el a teljes fékezési teljesítményüket.
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések