FORCE STOGIE tölthető első lámpa, 900 lm
FORCE STOGIE újratölthető első lámpa
|
3 világítási funkció, 3 villogó funkció
|
|
Akkumulátor visszajelző lámpa
|
| Betáplálás típusa | micro USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 500 - 999 lm |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Forrás | 1 x OSRAM P9 LED 10 W |
| Akkumulátor | integrált Li-ion 2600 mAh |
| Tartó | univerzális szilikon tartó kormányhoz 22,2 - 31,8 mm |
| Üzemidő | 1,5-8 óra (a kiválasztott módtól függően) |
| Töltési idő | 5 óra |
| Méret | Hossz 103 x Szélesség 33 x Magasság 30 mm |
| Súly | 121 g (tartóval együtt) |
| Anyaga | alumínium |
| Vízállóság | IP65 |
| Termék azonosító | 148247 |
Hello, van ehhez a lámpához csavaros rögzítés?
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/prislusenstvo/force-drziak-predneho-svetla-cass.html.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Eddig a Force Bug 400lm-et használtam, és ez lényegesen erősebb. Még erősebb felhőszakadásokat is túlélt. A -13°C-os hőmérséklet kb harmadával lerövidítette a világítást, de ilyen alacsony hőmérsékleten egy órás munkahelyi út után is le kellett olvasztani... Eddig 100%-os elégedettség.
Automatikusan lefordítvacsakúgy, mint az első 500 lm-es lámpám, a második 900 lm-es lámpámat is kiválóan kell értékelnem. Nagyon jól világít, még azzal sincs bajom, hogy kapaszkodok a kormányba, hátha megpördül. Természetesen nagyon elégedett vagyok a fényerővel és az árral is.
Automatikusan lefordítvaEzen az áron kiváló fény, jól tart, nem borul, tapadása is egész jó.
Automatikusan lefordítvaNagyon rendesen világít, nagy előnye a töltő, nincs több zseblámpa
Automatikusan lefordítvarendben, kiváló fényerő és tartós
Automatikusan lefordítvaAz ár/minőség arány kiváló.
Automatikusan lefordítvaA legjobb fényár pl
Automatikusan lefordítvanagyon jól csillog
Automatikusan lefordítvaRemekül ragyog
Automatikusan lefordítvaNem vagyok annyira elégedett a darabommal, ha összehasonlítom az árat/teljesítményt és azt, amit a szlovák piac kínál, akkor ok. Kockáztattam Kínát, és máshol van, fényerő, ár, teljesítmény. Volt már erőből lámpám (két évig bírta), alsó vonalam és nem látom a különbséget közöttük. Engem az zavar a legjobban, hogy ha kb 5 napig a motoron hagyom anélkül, hogy a garázsban használnám, akkor kb 50%-ot veszít az akkumulátor kapacitásából.
Automatikusan lefordítvaA fényerő rendben van, de egy idő után a lámpa kellemetlen zörgő hangot kezdett hallani. Ez azonban nem befolyásolja a funkcionalitást.
Automatikusan lefordítvaJó ár-érték arány
Automatikusan lefordítvaRagyog, de nagyon olcsón működik.
Automatikusan lefordítva