ACID Outdoor LED Light HPA 2000 lámpa sisakra, 2000 lm
ACID kültéri LED lámpa HPA 2000 sisaklámpa
A nagy teljesítményű ACID kültéri LED lámpa HPA 2000, maximálisan 2000 lumen fényerővel, ideális választás minden szabadtéri rajongó számára. Robusztus CNC megmunkált alumínium konstrukciójának és X-Lock rendszerének köszönhetően gyorsan rögzíthető sisakra vagy fejpántra. Akár 7 világítási módot kínál, beleértve az SOS jelzést is, és egy töltöttségi állapotjelzővel ellátott külső Panasonic akkumulátorral van felszerelve. A vezérlés a vezeték nélküli távirányítónak köszönhetően is kényelmes.|
Vezeték nélküli távirányító a könnyű használatért
|
|
Panasonic külső akkumulátor bekapcsolásjelzővel és háttérvilágítással
|
|
Robusztus alumínium konstrukció
|
|
X-Lock gyorsrögzítő rendszer - GoPro tartókkal kompatibilis
|
| Betáplálás típusa | egyéb |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 1 000 lm és több |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Súly | Könnyű: 60g / Akkumulátor: 140g |
| Méretek | 33 x 49 x 24 mm |
| Csomag tartalma | vezeték nélküli távirányító, sisakra és fejpántra rögzíthető, hordozható tok |
| Vízállóság | IP68 |
| Módok/Világítási idő | Magas: 1,5 óra / Közepes: 3 óra / Alacsony: 8 óra / Ultra alacsony: 30 óra / Vaku: 6 óra / SOS: 13 óra Alpesi vészjelzés: 105 óra |
| Fényerősség | 2000 lumen |
| Fényforrás | 2 db CREE XM-L2 LED |
| Termék azonosító | 358416 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések