ACID PRO 100 első lámpa
ACID PRO 100 első lámpa
Az ACID Pro 100 USB fejlámpa kompakt kivitelben ötvözi a biztonságot, a nagy fényerőt és a stílusos dizájnt. Ez a lámpa megfelel a német StVZO előírásoknak, beépített lítium-polimer akkumulátorral, IPX5 víz- és porvédelemmel rendelkezik, és akár 100 lux fényerőt biztosít. Négy LED kijelzővel van felszerelve, amelyek mutatják a kiválasztott világítási módot és az aktuális akkumulátor állapotát. Az aszimmetrikus kialakítás lehetővé teszi a kerékpár központi rögzítését, így biztosítva a letisztult megjelenést. A lámpa könnyen felszerelhető a kormányra a Slide-Lock rendszer segítségével, szerszámok nélkül.|
A lámpa akár 100 lux fényerőt biztosít, így kiváló láthatóságot biztosít.
|
|
Gyors és egyszerű összeszerelés szerszámok nélkül a Slide-Lock rendszernek köszönhetően
|
|
Magas szintű víz- és porállóság IPX5 védelemmel
|
|
A beépített 2200 mAh-s akkumulátor akár 18 órás világítási időt tesz lehetővé a legalacsonyabb fokozaton.
|
|
4 fokozatú akkumulátorjelző
|
| Betáplálás típusa | USB-C |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 100 - 249 lm |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Méretek | 57 × 64 × 42 mm |
| Súly | 130 g |
| Üzemidő | 4-18 óra üzemmódtól függően |
| Biztonsági ráhagyás | 1 óra |
| Vízállóság | IPX5 |
| Akkumulátor kapacitás | 2200 mAh |
| Termék azonosító | 358548 |
Helló. Át lehet fordítani ezt a lámpát az alap másik oldalára?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Montáž svetla teoreticky môže byť aj na druhú stranu riadidiel ale ovládanie a indikátor stavu batérie budete mať zo spodnej strany a nebude na to vidieť.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések