BBB BLS-173 STRIKE DUO 2000 első lámpa
BBB BLS-173 STRIKE DUO 2000 első lámpa
A BBB legerősebb lámpája, amely a legerősebb módban akár 2000 lument is kibocsát ovális sugárban. Ez a lámpa különösen alkalmas murvás és MTB kerékpározáshoz, amikor nincs más lámpa a közeledben. A StrikeDuo 2000 szabályozott fényerejének köszönhetően maximális lefedettséget biztosít minden előtted lévő tárgyról hosszabb ideig. Az alumínium test rendkívül tartós, a StrapFix rögzítés pedig stabil helyzetben rögzíti a lámpát a kormányon. A mellékelt távirányító lehetővé teszi az üzemmódok váltását és a lámpa egyszerű be- és kikapcsolását akár vezetés közben is.|
Akkumulátor állapotjelzője, jelzi, ha a kapacitás 30% alá csökken.
|
|
Akár 7 világítási mód, bármilyen vezetési körülményhez
|
|
Az utoljára kiválasztott világítási mód memóriája
|
| Betáplálás típusa | USB-C |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 1 000 lm és több |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Súly | 218 g |
| Vízállóság | IPX4 |
| Töltési idő | 4:30 |
| Világítási idő | 2 és 200 óra között (üzemmódtól függően) |
| Csomag tartalma | BLS-173 lámpa BLS-194 tartó szilikon pánttal BLS-179 távirányító |
| Akkumulátor kapacitás | 6700 mAh |
| Termék azonosító | 146152 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések