FORCE Glow 3 Cree LED első lámpa
FORCE Glow 3 Cree LED első lámpa
Nagyon hatékony első lámpa, akár 1000 lumen fényerővel.|
Az akkumulátor aktuális állapotának színes jelzése a vezérlőkapcsoló színes háttérvilágításával - zöld = fel van töltve, piros = 10% maradt, pirosan villog = töltse fel az akkumulátort
|
|
A lámpa vastag reflektorral (narancshéj) rendelkezik, beleértve az opcionális nagylátószögű lencsét
|
|
Üzemmódok: két világítási mód - magas (100%), alacsony (30%), egy villogó mód
|
| Betáplálás típusa | egyéb |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 1 000 lm és több |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Szín | fekete |
| Akkumulátor | 4400 mAh / 8.4V Li-ion akkumulátor tokban |
| Világítási idő | 3,5 óra - magas üzemmód, 11 óra - alacsony üzemmód, 9 óra - villogó üzemmód |
| Töltési idő | 3-4 óra |
| Anyagösszetétel | alumínium |
| Rögzítés | gumiszíj |
| Tápegység | töltő 1A / 230V EUR kijelzővel |
| Vízállóság | IP65 |
| Méret | hossz: 55 mm, átmérő: 42 mm |
| Kábel hossza | 20 cm + hosszabbító kábel: 110 cm |
| Csomag tartalma | Fényszórótartó + 2 hurok és sisaktartó, lámpa, akkumulátor, töltő, lencse |
| Súly | 255g (akkumulátorral) |
| Termék azonosító | 44240 |
Dobrý deň.
Toto leto by som chcel čo-to pojazdiť potme zvážnicami Veľkej Fatry a Starohorských vrchov. Veľmi intenzívne zvažujem k tomuto účelu kúpu tohoto svetla.
Moja otázka: Keď je svetlo pripevnené na prilbe, kde je prichytená batéria???
Ak vychádzam z detailov popisu, tak 35cm kábel sa mi zdá krátky na to, aby som ju mal pripevnenú na ramene, ale pridlhý na to, aby bola prichytená vzadu na prilbe(?). Tak isto 1m dlhá predlžovačka mi príde pridlhá - zrejme by somju musel voláko zmotať a pripevniť k batérii, povedzme pripevnenej na ramene.. Či?
Vďaka,
Dobry den,
pri takychto typoch svetiel (t.j. s externou bateriou) sa spravidla vozi bateria v batohu, prip. v zadnom vrecku dresu, zvysnu "nepotrebnu" dlzku kabla je dobre zviazat gumickou, urcite ju neodporucam upevnit priamo na prilbu, zvysenu hmotnost by ste uz pomerne vyrazne negativne pocitovali.
Dobry den je mozne uchytit toto svelo na drziak https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/prislusenstvo/force-cass-drziak-svetla-na-prilbu.html > Dakujem za opdoved
Dobrý deň,
nie, toto svetlo nieje kompatibilné s daným držiakom. Svetlo ale obsahuje v balení aj držiak na prilbu, nieje potrebné ho dokupovať samostatne.
Dobry den,
Je toto svetlo bez rusenia bezdrotoveho cyklo pocitaca sigma 12.12 STS? Lebo podobne svetla (cina obchod) rusia cyklopocitac jedna radost .
Dakujem
Dobrý deň,
Túto informáciu Vám žiaľ nevieme povedať, výrobca to neuvádza a svetlo nemáme na predajni aby sme to mohli vyskúšať. Skúste napísať do nášho fóra či niekto nemá s týmto skúsenosti.
Dobry den,
chcem sa opytat, ci je mozne kupit aj samostatne novu bateriu po skonceni jej zivotnosti.
Dakujem
Dobrý deň,
Preveríme u dodávateľa.
Dobrý deň,
Batériu je možné objednať https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/baterky/force-glow-2-nahradna-bateria-na-svetlo.html - sedí aj na GLOW 3
Zdravím,chcel by som sa spýtať aký je rozdiel medzi týmto svetlom a glow 2?
Ďakujem
Dobrý deň,
tento model má dlhšiu dobu svietenia, takže je použitá silnejšia baterka.
Dobry den,ahojte
Sucastou balenia je aj kapsicka na bateriu na ram?
Dakujem
Dobrý deň,
Púzdro je súčasťou batérie a vyzerá takto https://mtbs.cz/media/cms/2017/11/03/TESTSvetel2017_Force_baterie.jpg https://mtbs.cz/media/cms/2017/11/03/TESTSvetel2017_Force_celk.jpg
dobrý deň
aká je dlžka kabla medzi svetlom a bateriovým packom?
Dobrý deň,
dĺžka kábla je 35 cm + predlžovací kábel 110 cm a údaj sme doplnili aj do popisu.
Dobrý deň dá sa dobíjať aj cez powerbanku za jazdy?
Dobrý deň,
Výrobca to nešpecifikuje. Skúste napísať napr. do nášho fóra https://www.mtbiker.sk/forum či niekto nemá s týmto skúsenosti.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jó sisakfény. Nagyon messzire fog felnőni. A kormány fő lámpájaként valami mást választanék, ami nagyobb fénykúpot vet ki. A kormányon a Lezyne 1600 XXL-lel és a sisakon ezzel a Force-val kombinálva használom. Kipróbáltam más lámpákat is a sisakon, de éreztem a súlyukat.
Automatikusan lefordítva
Perfektne svetlo, zachranilo ma v noci v lese. Pri 100% osvetleni je to ako za bieleho dna, akurat ked idete oproti autam tak Vam kazdy blika a musite ho bud sklopit alebo prepnut na 30%. Da sa pouzit aj na prilbe a aj ako celovka. Je super.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseTöbb lámpám van, de ez a legjobb. Csináltam egy csökkentést és power bankról is tudom táplálni. Vásárolhat tartalék akkumulátort is, praktikus zsebbel a kormány számára.
Automatikusan lefordítvaVégtelenül hosszú világítás teljes teljesítménnyel, kompromisszumok nélkül.....
Super svetlo. Dlhá výdrž, veľmi silné svetlo, šírka lúča tak akurát. Používam ho na jazdu v lese. Oproti idúcich môže oslepovať - treba byť ohľaduplný. V balení sú doplnky na upevnenie na hlavu či prilbu.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése2 éve használom ezt a lámpát és semmi kivetnivalóm, az akku még bírja, vízálló, világít, úgy hajt, mint a fehér háttér, ennél jobbat nehéz találni
Automatikusan lefordítva3 éve használom, ár/teljesítmény aránya - semmi kivetnivaló
Automatikusan lefordítvaMeglehetősen jó lámpa kerékpárnak, jó lejtőn vagy kerékpáros ösvényen, közúton vakíthatja a szembejövő járműveket.
Automatikusan lefordítvaElőnyök:
- hosszú akkumulátor-élettartam
- nagy fényerő, jó utánvilágítás a távolban
- gazdag kiegészítők a csomagban
Hátrányok:
- a fénykúp geometriája nem túl kifinomult
- nem lehet USB-n keresztül tölteni, ami hosszú utakon hátrány az elektromos hálózathoz való hozzáférés nélkül
- a kormányra rögzítés gumiszalagon keresztül történik, durva terepen lefelé haladva a lámpa hajlamos lefelé dőlni (egy csavaros foglalat hasznosabb lenne)
- a karosszéria gyengébb minőségű anyaga, a diffúz üveg cseréjekor már nem lehetett meghúzni a cérnát, cérnaragasztóval kellett ráragasztani a vízálló burkolat megtartásához
Az említett negatívumok ellenére továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy az árat, a tartósságot és az utánvilágítást tekintve jó lámpa. A profik súlyossága. Az előnyöket és hátrányokat mindenkinek magának kell megítélnie.
A fény jó. Persze ezért az árért rengeteg kompromisszumot hordoz, de nem ismétlem meg a kollégák után. Ezen kívül azt is észrevettem, hogy elég erős "zavaró", amikor bekapcsoltam a rádió közelében. Ezért nem tudom, hogy egyes vezeték nélküli eszközök hogyan viselkednek a közelében. Én sem használom, így nem tudom értékelni...
Automatikusan lefordítvaFényerő, kivitelezés kiváló, csak erős módban, rövid ideig
Automatikusan lefordítva