FORCE Pen 1 első lámpa
FORCE Pen 1 első lámpa
A Force Pen 200LM elülső 1 LED-es lámpája nagy teljesítményű, fehér CREE XPE-R3 diódával rendelkezik, 200 Lumen teljesítményű 3,7 V/2400 mAh lítium akkumulátorral, amely USB-n keresztül vagy okostelefonon keresztül tölthető.|
Az akkumulátor és a töltési állapot jelzése
|
|
Univerzális szilikon tartó kormányhoz 22,2 - 31,8 mm
|
| Betáplálás típusa | micro USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 100 - 249 lm |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Szín | fekete |
| Világítási idő | 100% - 4 óra, 50% - 8 óra, villogó - 8 óra |
| Töltési idő | 5-6 óra |
| Anyagösszetétel | alumínium |
| Akkumulátor | integrált 18650 Li 3,7 V 2400 mAh, töltés mini USB-n keresztül |
| Üzemidő | 4-8 óra (a kiválasztott módtól függően) |
| Fényforrás | 1 x nagy teljesítményű fehér CREE XPE-R3 dióda |
| Módok | 3 funkció: 100% fény, 50% fény, villogó |
| Vízállóság | vízálló IPX3 |
| Méretek | hossz: 103 mm, átmérő: 24 mm |
| Extra | 5V interfész - okostelefonnal tölthető, a gombban piros jelzés az alacsony akkumulátor töltöttségről (-10%) |
| Súly | 100 g |
| Csomag tartalma | USB kábel, tartó gumipánttal, lámpa |
| Termék azonosító | 11703 |
Helló!
El tudod küldeni ezt a lámpát Németországba? Ha igen, kérem írja meg, mennyibe kerül, és hány eurót? Elnézést az angolomért, lengyel vagyok és Németországban élek, így nem túl jó a nyelvem Legmelegebb üdvözlettel!
-Slawek-
Hello, I am sorry but we don"t ship to Germany.
Zdravím, stratil sa mi z tohto svetla ten gumový vypínač z hornej časti. Viete mi poradiť, či sa to dá niekde zohnať ako náhradný diel?
Díki.
J
Dobrý deň,
žiaľ ako náhradný diel to nie je v predaji. Mrzí ma to.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Ár/teljesítmény/feldolgozás aránya remek szinten van, egyetlen hibája, hogy nincs benne micro usb csatlakozó a töltéshez. Vigyázni kell az extra kábelre
Automatikusan lefordítvaVárosi és közúti vezetéshez a teherbírás/tömeg arány teljesen megfelelő az árához képest.
Automatikusan lefordítvaHátránya, hogy az akkumulátort nem lehet cserélni, mint például a Fenix lámpában.
Automatikusan lefordítvaTöbb éve használom, az utófénye kiváló, az akku jó a tartóssága.
Automatikusan lefordítvaKiváló, elég erősen csillog, jó áron..
Automatikusan lefordítvaAz árért tényleg kiváló
Automatikusan lefordítva
splnilo očakávania
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseNagyszerű az árért
Automatikusan lefordítva
super
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseElég jól világít, utazáshoz jó. Nekem is Sigmám van, ott jobban szeretem az újratöltést. De szerintem megéri a pénz.
Automatikusan lefordítvaEddig működik, de félek, hogy a tartó gyenge pontja lesz, és egy idő után nem fogja tartani a lámpát...
Automatikusan lefordítvaaz árához képest rendben van, gyerekbiciklire vettem
Automatikusan lefordítvaA kormány markolata csak gumi, ami nekem gyengének tűnik erősebb lengéscsillapításokkal a bringán. A tápcsatlakozó a zseblámpa belsejében található, ezért le kell venni a hátlapot. Összességében a zseblámpa olyan "olcsó Cinsky" benyomást kelt. Legközelebb valami jobb minőségűt választanék, még akkor is, ha ezen az áron ár/teljesítmény arányban jó választás...
Automatikusan lefordítva
JA mám inú skúsenosť. Svetlo mi ani raz nevypadlo za roky používania, uchytenie úplne postačuje. A má to hliníkové telo, takže lacným dojmom na mňa nepôsobí. Navyše doba svietenia je taká ako uvádza výrobca aj po dvoch rokoch intenzívneho používania a na cestný bike na asfalt aj intenzita svietenia úplne postačuje (250 Lumenov) . A v podstate za zlomok ceny oprosti iným svetlám tuto.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése