Kellys IO USB újratölthető lámpa, piros
Kellys IO USB újratölthető lámpa
A KLS :IO egy kompakt első lámpa, amely minden időjárási körülményhez készült. Letisztult kialakítású alumínium házzal, tökéletesen megmunkált CNC esztergagéppel és szerszám nélküli rögzítéssel az :IO egy könnyű és tartós biztonsági tartozék, amely bármilyen kerékpárhoz illeszkedik. Az intenzív vörös fény felkelti a sofőrök vagy más kerékpárosok figyelmét a forgalomban, így Ön nagyobb biztonságban érezheti magát a városon belüli és onnan történő vezetés közben.|
Kompakt és tartós lámpa a mindennapi vezetéshez
|
|
A szilikon gyűrű lehetővé teszi, hogy a lámpát az összes szokásos kormányra, nyeregcsőre vagy más kerékpáralkatrészre rögzítse
|
|
A nagyméretű optikai lencsék hozzáférhető gombként működnek, amelyet anélkül működtethet, hogy abba kellene hagynia a vezetést
|
|
Az akkumulátorok 500 töltési ciklust képesek kezelni a teljesítmény látható csökkenése nélkül
|
| Betáplálás típusa | micro USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 0 - 99 lm |
| Fény rendeltetési célja | látszani |
| Fényteljesítmény | 50 lm |
| Fényforrás | 1x LED |
| Funkciók | 100%, Pulzálás, Villogás |
| Üzemidő | 2,5 óra (100%), 7 óra (impulzus), 13 óra (villog) |
| Töltési idő | 1 óra |
| Akkumlátor típusa | Li-pol 220 mAh IPX 4 (vízálló) |
| Termék azonosító | 76808 |
Változat Kellys IO USB nabíjateľné svetlo, červená
szia, kérem, mi a funkciója, csak villog, vagy folyamatosan világít is?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň, svetlo vie aj súvisle svietiť.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, čierna
Nagyon jó és jól látható fény. Jól bevilágít a térbe, és jól néz ki éjszaka. ha töltésre van szükség, egy vízálló menettel lecsavarja a tartóból. Viszonylag rövid ideig töltődik, és az állóképesség megfelel a papíradatoknak. Nem tudom mikor adták el, de micro USB-n keresztül van töltve. Manapság valami frissített verziót várnék USB C-vel
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
minőségi és okos villogó, amit könnyen leszedhetek vagy visszatehetek, tényleg sokáig bírja, kb hetente töltöm és sötétben is vezetek átlagosan heti 5-7 órát
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
Szuper dizájn, amely jól illeszkedik egy országúti kerékpárhoz. Jó fényerő és láthatóság közúti forgalomban.
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
A lámpa nagyon jól világít, és mivel akciósan vettem, az ár 1/3-áért, nagyszerű vétel.
Automatikusan lefordítva
Ahoj,
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseprosím ťa, módy Pulse a Flashing majú svietivosť 100%, alebo je to o niečo menej?
Podla mna 100 %
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseVáltozat Kellys IO USB nabíjateľné svetlo, červená
Szuper könnyű, kár, hogy feketében nem lehet megvásárolni
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľné svetlo, modrá
Kicsi termék, de megfelelő fényerő.
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľné svetlo, červená
Nagyon ajánlom a blik-et.
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
Maximális elégedettség
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
Könnyen használható, jó megjelenés, kis méret. a célt szolgálja...
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá
Szuper könnyű, 3 világítási mód, újratölthető
Automatikusan lefordítvaVáltozat Kellys IO USB nabíjateľná blikačka, modrá