Ravemen PR1600 első lámpa, powerbank-kal
Ravemen PR1600 első lámpa
Első lámpa a Ravemen cégtől 1600 lm maximális fényerővel.A PR1600 modell az összes legújabb technológiát ötvözi, és a legjobb választás a terepre, országúti kerékpározáshoz és hegyi kerékpározáshoz.
|
A lámpa vezeték nélküli távirányítóval rendelkezik, amely minden körülmények között biztonságos vezérlést tesz lehetővé
|
|
A megnövelt akkumulátor-élettartamnak köszönhetően igazán hosszú utakra vagy versenyekre indulhat
|
|
A lámpa több világítási móddal rendelkezik országúti és hegyi kerékpárokhoz egyaránt
|
|
Az USB-port segítségével a lámpáról is töltheti mobileszközeit
|
|
A LED élettartama 50 000 óra.
|
|
A DualLens optikai lencse széles fényáramot biztosít a szembejövő kerékpárosok vagy gyalogosok elkápráztatása nélkül
|
|
Kettős LED a HiLo rendszerhez, amely a távolsági és tompított fényszórókkal felszerelt autók fényéhez hasonló világítást biztosít
|
| Betáplálás típusa | USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 1 000 lm és több |
| Fény rendeltetési célja | látni |
| Fényméretek | 100 mm x 48 mm x 27 mm |
| Max. világítási idő | 1600 lm - 1,4 óra |
| Tápegység | lítium-ion akkumulátor 6000 mAh / 3,7 V |
| Fényforrás | LED |
| Vízállóság | IPX8 30 perc 2 m mélységben |
| Anyagösszetétel | Az eleje és a fő test eloxált alumíniumból, a hátsó rész és a kormánytartó tartós műanyagból készült |
| Súly | 220 g |
| Termék azonosító | 118978 |
Ahojte.
Aká je hmotnosť? V PR pre RAVEMEN PR2400 je 282 gramov. Tento model má dúfam o dosť menej.
Nastavený výkon aj reálne drží, alebo má elektroniku, ktorá postupne znižuje výkon?
Diaľkové má vymeniteľnú batériu?
Dík.
Ahoj, hmotnosť je 220g,nastavený výkon by mal reálne držať jas po celý čas. Na poslednú otázku som žiaľ nenašiel nikde odpoveď a nevieme to pozrieť osobne kedže produkt nemáme priamo skladom. no predpokladám že je tiež dobíjatelné USB.
Podla toho, co som videl v recenziach, tak nema vymenitelnu bateriu uzivatelsky, len v servise. Mam toto svietidlo tiez, len 1200-ku ale som velmi spokojny.
Ide o batériu svetla, predpokladám. Výmena zabudovanej batérie, ak je vôbec možná a výrobcom podporovaná, bude veľmi drahá až nerentabilná.
Pri svetlách s pevne zabudovanou batériou by bolo výborné vedieť výrobcu/model batérie, pretože menej kvalitné batérie v priebehu pár rokov môžu stratiť veľkú časť svojej kapacity a to potom výrazne degraduje použiteľnosť aj kvalitných svetiel. Model 1200 už ale nemá diaľkové ovládanie. 1200lm by pritom určite bohate stačilo.
Dialkove ovladanie ma, ale na kabel.
Pozeral som to priamo na stránke výrobcu a diaľkové tam nebolo. Je ale možné, že som to prehliadol.
Ja tuto 1200-ku mam a ma dialkove ale kablove.
Ináč to klasicke Ravemen drôtové diaľkové je možno lepšie, lebo kamaratka ma na PR1600 bezdrôtové, a to jej ruší signál bezdrôtového tacháča.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

A lámpa főleg nem vakítja el a szembejövő forgalmat. Rendkívül széles világítási kínálattal rendelkezik + remek távirányítós lámpa... és mindez a kormányon lévő távirányítóval együtt. > ERŐSEN AJÁNLOM!!!!
Automatikusan lefordítva
perfekt
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
super
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseEgész rendesen csillog.
Automatikusan lefordítva