Knog Bilby 400 újratölthető fejlámpa, 400 lm, narancssárga
Knog Bilby 400 újratölthető fejlámpa
Minimalista és könnyű fejlámpa kültéri tevékenységekhez és sporthoz, modern dizájnnal, nagy teljesítménnyel és egyszerű karbantartással. Matt szilikonból készült, amely bőrbarát, tökéletesen illeszkedik a fejre és könnyen tisztítható. Az integrált USB-csatlakozónak köszönhetően nem igényel további kábelt a töltéshez, és teljesen vízálló (IP67), így ideális még rossz időjárás esetén is. Széleskörű világítási mód beállításokat és személyre szabási lehetőségeket kínál az alkalmazáson keresztül.|
5 optimálisan elosztott LED különböző funkciókkal
|
|
Maximális fényerő 400 lumen és akár 105 órás üzemidő
|
|
7 világítási mód testreszabható az alkalmazásban
|
|
4 fényerő-szabályozási szint minden világítási módhoz
|
|
Egyszerű USB töltés kábel nélkül
|
|
Tartós, matt és higiénikus szilikon anyag, nem húzza a szőrszálakat
|
|
Állítható szilikon pánt különböző fejméretekhez
|
|
Intelligens vezérlés az utolsó üzemmód memóriájával és a fénysugár elektronikus pozicionálásával 20°-os ívben
|
| Szín | narancssárga |
| Betáplálás típusa | USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Sportág típusa | turizmus, sífutás, kemping |
| Súly | 90 g |
| Teljesítmény | 400 lm |
| Méretek | 250 mm × 150 mm × 28,5 mm |
| Töltési idő | 4 óra |
| Üzemmódok száma | 7 |
| Vízállóság | IP67 |
| Fényforrás | 5 LED |
| Termék azonosító | 197836 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Knog Bilby 400 nabíjateľná čelovka, 400 lm, čierna
Elégedett vagyok a termékkel, a fény megfelelő, és tartalék lámpaként is szolgál, ha kifogynék a lámpából a biciklimen, és nem kell aggódnom, hogy eltévedek a sötétben + különböző világítási lehetőségek + ráadásul az alkalmazásukon keresztül is állítható,... Azt hiszem, Modemakernek hívják, nagyon ajánlom ?
Automatikusan lefordítvaVáltozat Knog Bilby 400 nabíjateľná čelovka, 400 lm, violet blue
Parádna čelovka som rád že ju mám
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése