FORCE Glory hátsó villogó
FORCE Glory hátsó villogó
A kiváló minőségű Force hátsó villogó 50 piros LED-del, 70 lumen fényerővel kiváló hatékonyságot garantál csökkentett láthatóság mellett.|
8 funkció: 4 fényerősség és 4 villogó funkció
|
| Betáplálás típusa | micro USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Világítási idő | 3,5-56 óra |
| Töltési idő | 2,5 óra |
| Teljesítmény/fényerő | 70 lm |
| Anyagösszetétel | alumínium |
| Fényforrás | Li-Ion akkumulátor 3,7 V / 800 mAh |
| Méretek | 92 x 22 x 17 mm |
| Szín | piros diódák |
| Vízállósági fok | IP65 |
| Súly | 41,7 g |
| Kiegészítők | USB kábel, műanyag klip, szilikon szalag |
| Csomag tartalma | villogó, USB kábel, műanyag klip, szilikon szalag |
| Termék azonosító | 139868 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Nos, ez a villogás megfogott. Célját tökéletesen teljesíti (a leggyengébb szinten is szépen csillog/villog) és egyben remekül is néz ki. A gyártó teljesen tisztában van azzal, hogy ebben az árkategóriában az alumíniumon kívül nem is tud mást kínálni, és ehhez dicséretesen tartja magát, így ebből a szempontból is minden rendben van. Kifogásként, ami az értékelést nem befolyásolhatja, megemlítem a nem kellően érzékeny I/O gombot. Egyszerűen rossz darab voltam a komponenslottón. Könnyen lehet vele élni, csak meg kell szokni.
Automatikusan lefordítvaVásárláskor döntöttem a vízszintes és függőleges helyzet hegesztésének lehetőségéről. Nincs külön beállítva., de miután a lámpát a nyeregcsőre rögzítem, kiválasztom, hogy függőlegesen vagy vízszintesen helyezem be a villogót. nagyszerű megoldás (egyéni értékelés). Max. az intenzitás elég erős, ezért az egyes módok megfelelőek. Milót is meglepte a világítási irány szögének beállítása a befogás után. A hátsó villogó ezen verziójának ára ésszerű.
Automatikusan lefordítvaennyi pénzért remek villogó. Valóban ragyog, többféle villogási és világítási mód van. A csat is jó kiegészítő, pl. hátizsáknak számomra remek termék
Automatikusan lefordítvapénzért nagyon jó. jólesik, ha vízszintesen vagy függőlegesen be lehet helyezni a tartóba, és a dőlésszöget is állítani. a zseblámpa elég sokáig bírja.
Automatikusan lefordítvaFüggőlegesen és vízszintesen is forgatható, pokolian csillog, kiváló tartósság, pénzért nagyobb fényerő beállításaival nem lehet mit kezdeni ?
Automatikusan lefordítva
Za tú cenu dobrá blikačka. Oceňujem aj sponu ktorú používam na podsedlovú kapsičku.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseMegvan ez a lámpa, és rendeltem egy másikat a fiamnak. Maximális elégedettség ezért az árért.
Automatikusan lefordítvaTökéletes termék, fényesen ragyog, az akkumulátor élettartama kiváló, gyorsan töltődik.
Automatikusan lefordítvamaximális elégedettség ár-érték arány
Automatikusan lefordítva? szóval néztem mikor bekapcsoltam ?
Automatikusan lefordítvaSzuper könnyű, sokáig töltve marad
Automatikusan lefordítvaaz ár/teljesítmény arány rendben van
Automatikusan lefordítvaKiváló ár-teljesítmény arány.
Automatikusan lefordítvaNagyon ajánlom
Automatikusan lefordítva
kvalita
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseNagy fényerő, akkumulátor élettartam is. A felszerelés egyszerű, és a tartó szilárdnak tűnik. Függőlegesen dönthető, így a nyeregcsőre erősítve a fény nem a talajra, hanem a hátára világít. Csak az akkumulátor kapacitás jelzése és az autosafe mód nem működött a leírtak szerint, így a lámpa jelenleg reklamáció alatt áll.
Automatikusan lefordítvaJó villogó, erősen világít/villog. Nagyszerű a pénzért!
Automatikusan lefordítvaJól csillog. De a többpozíciós rögzítés nem tart jól. Addig toltam, ameddig csak lehetett, de még így is ütéseken való futás után lemegy a lámpa.
Automatikusan lefordítva