Suunto 9 Peak GPS sportóra, birch white/ titanium
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Suunto 9 Peak sportóra
A Suunto 9 Peak egy ultravékony és rendkívül tartós GPS multisport karóra hosszú akkumulátor-élettartammal és minimalista kialakítással. A Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium 5-ös fokozatú titánt használ a könnyebb súly és a maximális kényelem érdekében. A titán kemény, karcálló és hipoallergén, a legjobb választás bőrének. Prémium megjelenés és érzet – mérhetetlenül.A célok használata a gyakorlatban
A Suunto 9 Peak órán különböző célokat állíthat be az edzéshez. Ha a kiválasztott sportolási mód lehetővé teszi különböző célok kitűzését, akkor ezt a gyakorlatok rögzítésének megkezdése előtt megteheti felfelé húzással vagy az alsó gomb megnyomásával.
Ragaszkodj az útvonalhoz
A városban GPS segítségével nehezebb meghatározni a pontos helyet. Ha kiválaszt egyet az előre meghatározott útvonalak közül, és követi azt, az óra csak a GPS segítségével határozza meg a pozícióját az előre meghatározott útvonalon, nem pedig újat hoz létre. A rögzített útvonal megegyezik a futáshoz használt útvonallal.
Az akkumulátor élettartamának kezelése
A Suunto 9 Peak akkumulátor-élettartam-kezelő rendszerrel rendelkezik, amely intelligens akkumulátor-technológiát használ annak biztosítására, hogy órájának akkumulátora ne merüljön le, amikor az a legkevésbé kényelmes.
Úszás
Használhatja a Suunto 9 Peak órát úszás közben a medencében vagy a természetben. Amikor a medencében a sportúszás módot használja, az óra a medence hosszát használja a leúszott távolság meghatározásához. A medence hosszát igény szerint módosíthatja a sportmód opciókban, még az úszás megkezdése előtt. Természetben való úszáskor az úszás távolságának meghatározása GPS alapján történik. Mivel a GPS-jel nem terjed a víz alatt, az óra csak akkor tudja meghatározni a GPS-pozíciót, ha időnként kiszáll a vízből, például szabadstílusú úszáskor.
Intervallum edzés
Az intervallum edzés elterjedt edzésforma. Ismétlődő, magas és alacsony intenzitású szakaszokból áll. A Suunto 9 Peak órában minden sportolási módhoz meghatározhatja saját intervallum edzését.
Információk a környezetről
A Suunto 9 Peak óra folyamatosan méri az abszolút légnyomást egy beépített nyomásérzékelő segítségével. E mért érték és a magassági referenciaérték alapján számítják ki a magasságot vagy a légnyomást.
|
Sport módok – az óra előre feltöltött sportolási módokkal érkezik
|
|
Az optikai pulzusmérés csuklóról egyszerű és kényelmes
|
|
A Suunto 9 Peak óra érintőképernyővel és három gombbal rendelkezik
|
|
Gyakorlat rögzítése
|
|
A folyamatos aktivitásfigyelés mellett az órát edzés vagy egyéb tevékenységek rögzítésére is használhatja. Ez pontos visszajelzést ad, és lehetővé teszi a fejlődés nyomon követését
|
|
Navigáció magasság szerint
|
|
Az óra segítségével mérheti az alvását, és nyomon követheti, hogy átlagosan mennyi időt alszik
|
| Sportág típusa | kerékpározás, turizmus, sífutás, futás, síalpinizmus, síelés, terepfutás, alpinizmus, hegymászás, ferrátázás, kemping, fitnesz, életstílus |
| Navigáció | Vevő GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS |
| Tevékenység/Sport | multisport |
| Nyomon követési adatok | Távolság, idő, elégetett kalória, aktivitás, alvási aktivitás, pulzusszám, megtett lépések, vér oxigénellátás, edzési szint |
| A visszajelzés típusa | Hangjelzés, rezgésriasztás, vizuális felület |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő, digitális iránytű, barométer, optikai szívérzékelő |
| Kijelző felbontása | 240 x 240 pixel |
| Képernyő védelem | Zafír üveg |
| Vezeték nélküli interfész | Bluetooth |
| Működési idő (max.) | 14 nap |
| Akkumulátor | Lítium-ion |
| Tevékenységkövetési mód | 7 nap |
| Ujratölthető elemek | Igen |
| Képzési mód | 170 óra (bekapcsolt GPS-szel) |
| Keret anyaga | rozsdamentes acél. üvegszállal erősített poliamid |
| Csukló kerülete | 125-175 mm |
| Átmérő | 22 mm |
| Szíj anyaga | Szilikon |
| Mélység | 10,6 mm |
| Súly | 62 g |
| Mellékelt tartozékok | Töltő kábel |
| Vízállóság | 100 m |
| Hőmérsékleti tartomány | -20 - 50 °C |
| Támogatott operációs rendszer | iOS, Android |
| Termék azonosító | 196656 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések