FORCE Neky Klick kormánytáska, 6 l
Force Neky Klick kormánytáska
Kormánytáska térképhellyel és vállpánttal a hordozáshoz.|
A táska 25,4-31,8 mm átmérőjű kormányra van rögzítve egy levehető kapocs segítségével
|
| Szín | fekete |
| Súly | 800 g |
| Anyaga | poliészter |
| Méretek | 26 x 18 x 19 cm (HxSzxM) |
| Térfogat | 6 l |
| Fényvisszaverő elemek | Igen |
| Teherbírás | 4 kg |
| Termék azonosító | 31001 |
Helló, ez a táska kormányrögzítéssel is eladó?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Držiak je v balení.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Szuper a táska.Sajnos a rögzítés 25,4 mm-es rúdra való. A legtöbb kormány azonban a szárban lévő rögzítési pont után beszűkül, és akkor nagyon rosszul tartja a rögzítést! Gumiszőnyeget kell oda tenni, hogy szilárd legyen.
Automatikusan lefordítvaA hátsó fal a térfogathoz (súlyhoz) képest régi
Automatikusan lefordítvaOké, ilyen szabadidős túrákra, de csak egyszer használtam, és vettem több kerékpárzsákot, mert ez vagy nagyon magas, és a rezgések miatt lejjebb gurult a teher súlya alatt, ezért tettem alá egy hálózsákot, és az jobb volt.
Automatikusan lefordítvaA táska jó, de a kormányon gyenge a fogás, még véletlenül sem bírja a 4 kilós súlyt