DT Swiss H 522 29" MTB felni, 28 lyuk
DT Swiss H 522 29" MTB felni
Sokoldalú alumínium 29" MTB felni.| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 28, 32 |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Felni belső szélessége (mtb) | 25 mm |
| ETRTO | 25-622 |
| Mérete hüvelykben | 29" |
| Külső szélesség | 30 mm |
| Felni magassága | 20 mm |
| Szelep típusa | szingó |
| Súly | 570 g |
| Termék azonosító | 201670 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések