FORCE Basic Disc 26" felni
FORCE Basic Disc 26" MTB felni
|
A horog módosított hátoldala jobban ellenáll az ütéseknek és csökkenti a rezgéseket
|
|
Csak tárcsafékekhez tervezték
|
|
Egyszerű szegecselés
|
| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 32 lyuk, 36 lyuk |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Szelep típusa | autó szelep (átmérő: 8,5 mm) |
| Felni magassága | 20 mm |
| Külső szélesség | 24 mm |
| Belső szélesség | 19 mm |
| Súly | 490 g |
| Termék azonosító | 105164 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat FORCE Basic Disc 26" ráfik
Szép, jó felni, ár/súly aránya kiváló.
Változat FORCE Basic Disc 26" ráfik
Ennyiért nagyon jó üzlet
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Basic Disc 26" ráfik
nagyszerű, nincs probléma
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Basic Disc 26" ráfik
Alkalmas olyan kerékpárhoz, amitől nem vársz el semmit. Eltart egy darabig.
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Basic Disc 26" ráfik
Változat FORCE Basic Disc 26" ráfik