DT Swiss M 442 27.5" MTB felni
DT Swiss M 442 27,5" MTB felni
27 mm-es szélességének köszönhetően a felni ideális minden hegyi használatra.| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 28, 32 |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| ETRTO | 22-584 |
| Mérete hüvelykben | 27,5" |
| Belső szélesség | 22,5 mm |
| Külső szélesség | 27 mm |
| Magasság | 19,5 mm |
| Nitelt | Igen |
| Felületkezelés | Eloxált |
| Szelep típusa | szingó |
| Súly | 465 g |
| Termék azonosító | 10722 |
32 lyukra lenne szükségem. Lehet rendelni? A rendelésben nem lehet rákattintani
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Preverujeme u dodávateľa.
Dobrý deň,
32 dierový je dostupný u dodávateľa, dodacia doba je cca 1 týždeň
Hello, kérem 32 lyuk jelenlegi elérhetőségét és árat? Előre is köszönöm!
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
preveríme u dodávateľa a dáme Vám vedieť.
Dobrý deň,
cca o 10 dní by mal byť.
Szia, hogyan tudhatom meg, hogy melyik keret alkalmas lélektelen használatra?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
niektoré to majú uvedené v popise a ak nie, tak na stránke výrobcu. Ráfiky DT Swiss je možné prerobiť na bezdušové, nakoľko je to uvedené aj v ich manuále : https://pictures.dtswiss.com/uploads/RTM04429S28S011292/MAN_RXWXXXXXXWRXXS_WEB_ZZ_001.pdf
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Nincs mit hozzáfűzni, határozottan ajánlom.
Automatikusan lefordítvaMaximum a trail lovagláshoz, de abszolút nem allmountain/enduro-hoz. 3000 km megtétele után a tutajokat Madeira vágják. Talán még ebben a szezonban is. Többet vártam a DT Swiss-től.
Automatikusan lefordítvamég nem volt meglovagolva, de a súlya 485 g
Automatikusan lefordítvaNagyszerű a pénzért
Automatikusan lefordítva