DT Swiss R 500 Disc 28" országúti felni, 32 lyuk
DT Swiss R 500 Disc 28"-os országúti felni
Nagyon strapabíró 28"-os felni országúti, murvás és cyclocross kerékpárokhoz tárcsafékkel. A felni anyagaként szabadalmaztatott könnyű és merev alumíniumötvözetet használtak, és az egyik felni teherbírása 130 kg alacsony , 495 grammos súly mellett.| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 32 |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| ETRTO | 22-622 |
| Mérete hüvelykben | 28" |
| Belső szélesség | 22 mm |
| Külső szélesség | 25 mm |
| Magasság | 23 mm |
| Nitelt | Nem |
| Szelep típusa | szingó |
| Súly | 495 g |
| Termék azonosító | 93787 |
Sziasztok, ezt a felnit le lehetne cserélni darabonként a jelenlegi Kellys Grind Disc-re Soot 50-en, megtartva az eredeti küllőket? Köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
zial s najvacsou pravdepodobnosotu budu povodne spice prikratke - tento DT Swiss rafik je podla specifikacie vyrobcu nizsi ako povodny KLS Grind.
Sziasztok, megvannak ezek a Continental Grand Prix 5000 700x25C (25-622) gumiabroncsok. Alkalmas ehhez a felnihez vagy kell egy szélesebb?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň, ráfik bude vhodný.
28 lyukú?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Pridali sme do ponuky, dodacia doba cca 1-2 týždne https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/cestne/dt-swiss-r-500-disc-cestny-rafik-28-dier.html
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Menő, murvás hátsó keréken használt,DT-Swiss versenyzsinór.Eddig többet hajtottam a rakparton,párszor átugrottam az autós sorompón és semmi negatívumot nem találtam,hiába a súlyom nem ideális kerékpározáshoz.
Automatikusan lefordítvajól néz ki a felni
Automatikusan lefordítva