FORCE Classic 26" felni, ezüst
FORCE Classic 26" felni
|
Duplafalú felni nagy szilárdsággal és tartóssággal
|
|
Földi oldal, V-fékekhez tervezve
|
|
Egyszerű szegecselés
|
| Szín | ezüst |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 32 lyuk, 36 lyuk |
| Fékekhez | V-fék |
| Szelep típusa | autó szelep (átmérő 8,5 mm) |
| Felni magassága | 20 mm |
| Belső szélesség | 19 mm |
| Külső szélesség | 24 mm |
| Súly | 520 g |
| Termék azonosító | 105190 |
Változat FORCE Classic 26" ráfik, čierna
Kérem, ezeken a felniken van kopásjelző, vagy pontosan olyanok, mint a képen - azaz a fékfelületen nincs barázda? (Én inkább jelző nélkül szeretném.)
Automatikusan lefordítva
Dobry den prajem,
situaciu sme preverili v nasom sklade na aktualne dostupnych kusoch - rafiky disponuju indikacnou drazkou opotrebenia.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat FORCE Classic 26" ráfik, strieborná
Tökéletes és gyors szállítás, nagyon elégedett vagyok
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Classic 26" ráfik, čierna
Egyszer már használtam és megfelelő minőségűnek értékelem!
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Classic 26" ráfik, strieborná
Kiváló ár-érték arány
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Classic 26" ráfik, strieborná
csak a régebbi motorhoz
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Classic 26" ráfik, strieborná
Rafik jól van.
Automatikusan lefordítvaVáltozat FORCE Classic 26" ráfik, strieborná
Nem probléma.
Automatikusan lefordítva