Fulcrum Racing 4 28" kerékkészlet, gumi, felni, QR
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
A Fulcrum Racing 4 országúti kerékszettet azoknak a kerékpárosoknak tervezték, akik gyors, megbízható és könnyű kerekeket keresnek mind a mindennapi edzéshez, mind a sportkerékpározáshoz. A közepesen magas felniprofil kiegyensúlyozott arányt biztosít az aerodinamika és a kezelhetőség között – segít fenntartani a magasabb utazósebességet sík terepen, miközben a kerekek fürge reakciót biztosítanak gyorsulás és emelkedők során. A felnik és agyak alumínium szerkezete jó merevséget, tartósságot és egyszerű karbantartást biztosít.
A rozsdamentes acél direkt húzású küllők aerodinamikus profilja az alumínium küllőnippekkel kombinálva precíz vezetést és stabil kerékpár viselkedést biztosít még nagyobb sebességnél is. A felnik tömlő nélküli gumiabroncsokhoz és felnifékekhez vannak tervezve, a fékezőfelület pedig megmunkált az egyenletes fékteljesítmény érdekében. A készlet kompatibilis mind az első, mind a hátsó gyorszárakkal, és különféle országúti meghajtásokhoz kínál anyaopciókat.
- Közepesen magas felniprofil az aerodinamika és a jó kezelhetőség kombinációja érdekében
- Alumínium felnik és agyak az alacsony súly és a megbízható merevség érdekében
- Országúti tömlős gumiabroncsok konstrukciója
- Megmunkált alumínium fékfelület a hatékony felnifékezéshez
- Egyenes húzású, aerodinamikus rozsdamentes acél küllők alumínium küllőnippekkel
- Állítható ipari csapágyak a sima működésért és a hosszú élettartamért
- Első és hátsó gyorszárakkal kompatibilis
- HG11 és Campagnolo rendszerekhez elérhető anya opciók
- A szett tartalmazza mind az első, mind a hátsó kerekeket.
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Szett |
| Dió | Shimano HG, Campagnolo ED |
| Felni magassága | 35 mm |
| Féktárcsa rögzítése | felni |
| Felni belső szélessége (országúti) | 17C |
| Felni magasság | 35 mm |
| Csapágyak típusa | ipari |
| Kerékpáros max. súlya | 109 kg |
| Termék azonosító | 79912 |
Ez most ha jól latom Campagnolo sorral egyből használható?
Üdvözlöm .
Választhat ,hogy Campagnolo vagy Shimano HG szabadonfutóval kéri .
Mar mindegy, sajnos elfogyott
Hello, ezeket a kerekeket használhatom 9 sebességes kazettával?
Köszönöm
Dobrý deň,
9 rýchlostnú kazetu môžete použiť.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések