DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" első kerék elektromos kerékpárhoz, 15 x 110 mm, 6 csavaros
DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27,5" első kerék
Amikor a motorrásegítés és a lábteljesítmény találkozik, a bicikli által bejárható terep tartománya szinte exponenciálisan megnő. Erre valók a H 1900 SPLINE kerekek, amelyeket most a híres DT Swiss Ratchet technológiával egészítenek ki.|
A Ratchet LN rendszer nagyobb területen osztja el a vezető és a motor együttes erejét, mint a korábbi freehub modellek, növelve a rendszer tartósságát
|
|
A DT Swiss 370 agy lehetővé teszi a teljes erőátvitelt a talajra a megerősített hibrid küllőknek köszönhetően, amelyek tartós alumínium felnire vannak szerelve
|
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Dió | nincs |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Felni szélessége | belső: 30 mm/külső: 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Fűzés | Kétkeresztes (1:1) / DT hibrid 1 Straightpull |
| Tengely | 15 x 110 mm (Boost) |
| Kerékagyak | DT 370 |
| Tárcsa rögzítése | 6 lyukú |
| Súly | 973 g |
| A rendszer terhelhetősége | 150 kg |
| Termék azonosító | 250294 |
Változat DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" zadné koleso, 12 x 148 mm, 6 dier, Shimano HG
Hello, ez a hátsó kerék BOOST?
Automatikusan lefordítva
Hallo, ja, das ist es boost .
Változat DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Nemá mat nosnosť 150kg?
Dobry den,
vdaka za upozornenie - upravene, systemova hmotnost je naozaj podla specifikacie vyrobcu 150 kg.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Perfect !
Változat DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Nem kell aggódni, tökéletesen tart.
Automatikusan lefordítva