FORCE XC Disc 27.5" első kerék, 9x100 mm, CL
A Force XC DISC 584x23 első kerék CENTER LOCK rendszerű tárcsafékekkel ellátott mountain bike-okhoz készült. Egy erős, tubeless-ready alumínium felnit kombinál egy tartós SH TX505 golyóscsapágyas agybal. A kerék gyorszárral is rendelkezik, így azonnal összeszerelhető.
- Első kerék MTB-hez 27,5" méretben
- SH TX505 agy CENTER LOCK féktárcsákhoz
- Golyóscsapágyak a sima működésért
- Acéltengely 9 x 108 x 100 mm
- Felni: FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready
- Perem szélessége 20 mm
- Szelepfurat 8,5 mm
- Keréktárcsa anyaga: alumíniumötvözet
- Drót anyaga: rozsdamentes acél
- Lyukak száma: 32
- Tömeg 1022 g gyorszárral együtt
- A csomag tartalmaz egy gyorszáras kioldót
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | nincs |
| Féktárcsa rögzítése | Center Lock (CL) |
| Súly | 1022 gramm |
| Tárcsa rögzítése | Center Lock |
| Tengely | 9 x 108 x 100 mm |
| Felni | 27,5" FORCE XC DISC 584x23, tubeless ready |
| Felni szélessége | 23 mm |
| Kerékagy | SH TX505 |
| Küllők | rozsdamentes acél |
| Termék azonosító | 374217 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések