FORCE XC Disc 27.5" első kerék, QR, 6 lyuk
A Force XC DISC 27,5"-os első kerék tárcsafékes mountain bike-okhoz készült. SHIMANO HBM475 agyat használ 6 lyukú golyóscsapágyas féktárcsákhoz, és gyorszárral rendelkezik. Az 584x23 profilú alumínium ötvözet felni tubeless ready-vel és 8,5 mm-es szeleplyukkal rendelkezik. A kerék 36 rozsdamentes acél dróttal van rögzítve, és megbízható választást kínál XC és terep kerékpározáshoz.
- Első MTB kerék 27,5" FORCE XC DISC felnivel 584x23
- SHIMANO HBM475 agy 6 lyukú féktárcsákhoz
- Golyóscsapágyak az agyban
- 3/8" x 108 x 100 mm-es tengely
- A csomag tartalmaz egy gyorszáras kioldót
- Alumínium ötvözet felni, tubeless ready, felni szélessége 20 mm
- Szelepfurat 8,5 mm
- 36 rozsdamentes acélhuzal
- Tömeg 1126 g gyorszárral együtt
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | nem meghatározott |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Súly | 1126 g |
| Felni magassága | 20 mm |
| Felni szélessége | 23 mm |
| Tárcsa rögzítése | 6 lyuk |
| Kerékagy | Shimano HBM475 |
| Felni | FORCE XC DISC 584x23 |
| Küllők | rozsdamentes acélhuzalok |
| Termék azonosító | 374215 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések