FORCE XC Disc 27.5" hátsó kerék, QR, IS6, Shimano HG
A Force XC DISC 27,5"-os hátsó kerék tárcsafékes és SHIMANO kazettás mountain bike-okhoz készült. A tubeless ready felninek köszönhetően lehetővé teszi a tubeless gumiabroncsok használatát, és alkalmas azoknak a motorosoknak, akik megbízható és tartós megoldást keresnek mind sport-, mind szabadidős terepmotorozáshoz. A kerék SHIMANO agybal van felszerelve, golyóscsapágyakkal és rozsdamentes acél drótokkal a hosszú élettartam és a stabilitás érdekében.
- hátsó kerék MTB-hez tárcsafékekkel, 6 lyukas
- SHIMANO FHM475 agy golyóscsapágyakkal
- 3/8" x 145 x 135 mm tengely, gyorszárral együtt
- kompatibilis a SHIMANO MTB kazettákkal 8-11 lánckerekekkel
- felni 27,5" (584x23) tubeless ready
- 36 lyuk, egyetlen szegecs
- felni magasság 20 mm, szeleplyuk 8,5 mm
- alumínium ötvözet felni
- rozsdamentes acélhuzalok
- súly 1316 g gyorszárral együtt
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | Shimano HG |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Súly | 1316 g |
| Fűzés | 36 lyuk |
| Tárcsa rögzítése | 6 lyuk |
| Felni szélessége | 23 mm |
| Felni magassága | 20 mm |
| Felni | 27,5-ös tubeless ready |
| Kerékagy | SHIMANO FHM475 |
| Küllők | rozsdamentes acél |
| Tengely | 3/8" × 145 × 135 mm |
| Csomag tartalma | Gyorskioldás mellékelve |
| Termék azonosító | 374216 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések