Mavic E-Deemax 35 27,5" kerékszett, boost, CL, Shimano MicroSpline
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Mavic E-Deemax 35 27,5"-os kerékkészlet
A Mavic E-Deemax 35 új kerekek, amelyeket kifejezetten az MTB elektromos kerékpárok igényeihez készítettek. A kerekek minden felületre és nyomvonalra készen állnak.A Maxtal konstrukció (ASTM 5) extra erős felnije magabiztosságot ad, és még magasabbra toli a lovaglási határokat. A PFP (Pinch Flat Protection) technológiás felnik szélesebb érintkezési felülettel rendelkeznek az oldalfal felső részén, ami kiküszöböli a gumiabroncs elpattanásának veszélyét. A felnik úgy vannak optimalizálva, hogy a 2,35"-től 3,00"-ig terjedő gumiabroncsokat gond nélkül felszerelje. A felnik aszimmetrikusak és Black Shield felületkezeléssel vannak ellátva, amely megvédi őket a kopástól. A kerekek tömlő nélkülivé alakításához nincs szükség szalag felszerelésére, köszönhetően a Fore tubeless technológiának.
|
Anya Instant Drive 360 technológiával - a QRM Auto ipari csapágyak automatikus meghatározása
|
|
2,35" - 3,00" gumiabroncsokhoz használható
|
|
Tubeless Ready – belső nélküli használat lehetősége
|
|
Elektromos kerékpárokhoz tervezték
|
| Anyag | alumínium |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Súly | 2030 g |
| Belső felni szélesség | 35 mm |
| Kazettatest | Shimano Microspline |
| Hátsó agy tengely | 12x148 mm Boost |
| Első agy tengely | 15x110 mm Boost |
| Első/hátsó kerék illesztése | 28/28 |
| Küllők | acél, lapos egyenes húzó |
| Felni | Mavic E-Deemax 35 |
| Termék azonosító | 159859 |
Zdravím, chcel by som tieto kolesá na svoj enduro bike a mám plášte o šírke 2.5 vpredu a v 2.4 vzadu chcem sa spýtať nieje ráfik moc široký? A uchytenie kotúčov je centerlock alebo 6 dier?
Dobry den,
rafiky tychto kolies je idealne kombinovat s plastami v sirkach 2,35" - 3,00".
Uchytenie kotucov je systemom Centerlock.
Zdravím, ako budú sedieť na týchto kolesách plášte Maxxis Rekon 27.5x2.60" WT 3C EXO+? Nie je tá vnútorná šírka ráfika už priveľa? Ďakujem.
Dobry den,
2.6" plaste budu sediet priam idealne
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések