DT Swiss M1900 Spline 30 29" első kerék, 15x110 mm, 6 csavaros, OEM
DT Swiss M1900 Spline 30 29" első kerék
Figyelmeztetés: OEM termék - a termék nem rendelkezik eredeti csomagolással
Hosszú hegymászás után a tökéletes ösvény jelenik meg előtted: sima, poros, változatos, végtelen. Semmi sem akadályozza meg abban, hogy az M 1900 SPLINE kerekekkel belépjen az All Mountain világába.
|
A szilárdság és a súly optimális egyensúlyával kifejlesztett felni hatékony mászási tulajdonságokat és horpadásállóságot kínál
|
|
Az új Ratchet LN rendszernek és a tapasztalt kézi építésnek köszönhetően ez a kerék megbízható partner a hegyi élmények gyűjtéséhez.
|
|
OEM csomagolás - nincs eredeti csomagolása
|
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Dió | nincs |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Felni szélessége | belső: 30 mm/külső: 35 mm |
| Felni magassága | 20 mm |
| Fűzés | Három kereszt (1:1) / DT bajnok Straightpull |
| Kerékagyak | DT 370 |
| Súly | 896 g |
| Teherbírás | 120 kg |
| Termék azonosító | 278595 |
Dobrý deň, je možné skombinovať toto koleso s touto vidlou? https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-reba-rl-boost-a9-29-odpruzena-vidlica-120-mm-p252451.html
Dobry den,
ano, koleso bude sediet.
Super, dík za odpoveď.
Sziasztok, ez a Centerlockon is lemezmelléklet? És tubusra is használható a kerék? hát, köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
urchytenie kotuca je len na 6-dier, koleso je mozne pouzit aj v bezdusovom setupe.
Helló, a kerék neve 29", de a 27,5" kategóriába tartozik, akkor mi a helyes?
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
vdaka za upozrnenie na chybne zaradenie kolesa - jedna sa o 29" prevedenie.
Prosím vás bolo by k nemu aj zadné,a ak ano aká by bola cena a s akým orechom,ďakujem
Dobry den,
zial jedna sa v tomto pripade o dopredaj poslednych kusov, zadny variant dostupny momentalne uz nie je.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések