FORCE Basic Disc 29" hátsó kerék, QR, 6 lyuk, Shimano
FORCE Basic Disc 29"-os hátsó kerék
|
Shimano FH-M475 agy 6 lyukú féktárcsákhoz
|
|
Kompatibilis a 8-11 sebességes Shimano MTB kazettákkal
|
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely | 10 x 135 mm |
| Teljes súly | 1419 g (beleértve a gyorskioldást) |
| A kerékpáros max. súlya | 130 kg |
| Fűzés | 36 db., rozsdamentes acél |
| Felni anyaga | alumínium |
| Felni magassága | 20 mm |
| Szelepnyílás | 8,5 mm |
| Belső felni szélesség | 19 mm |
| Termék azonosító | 104291 |
Jó nap,
Tervezek alternatív kerekeket készíteni a hardtail mellé keskenyebb gumikkal (42x622) és ezeken gondolkodom vagy esetleg https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/ 29/force -rear-wheel-basic-disc-622x19-fhm3050-cl-36d.html .
Van köztük különbség (- leszámítva a nagyobb kompatibilis patronválasztékot -)? Miért ezek tartoznak a Trekino kategóriába (a leírásban az is szerepel, hogy "kompatibilis MTB kazettákkal"), és miért a második modell az MTB kerekek rovatban?
Köszönet a tisztázásért.
Dobrý deň,
Kolesá majú rovnaké ráfiky ale náboje sú odlišné a majú odlišné uchytenie kotúčov (6 dier vs. Centerlock).
Sziasztok, a kerék tömlő nélküli szalagszélességéről szeretnék érdeklődni Force Basic Disc hátsó kerék, 19 x 622, FHM475, 36d
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
pre 19 mm rafik je vhodna 21-22 mm paska: napr. https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/pasky-do-rafiku/bbb-bti-151-tubeless-paska-do-rafikov-10-m.html#91545 alebo https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/pasky-do-rafiku/schwalbe-tubeless-paska-do-rafiku-10-m.html,
Len poznamka - rafik defaultne vyrobcom ako bezdusovy specifikovany nie je, cela konverzia tak nemusi byt bezproblemova...
Hello, ez a rafik gallusszelephez való? Nagyon köszönöm a válaszod
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
otvor v rafiku je priemeru 8,5 mm, je tak defaultne urceny pre autoventil, prip. pomocou dodatocnej redukcie je mozne pouzit aj galuskovy ventil - https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/duse-a-ventilky/ventily/mavic-redukcia-ventilov-z-8-5-mm-na-6-5mm--1-kus.html.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Úplná spokojnosť
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseFor1.
Automatikusan lefordítva