FORCE XC Disc 29" hátsó kerék, 5x135 mm, 6 csavaros, Shimano HG
FORCE XC Disc 29" hátsó kerék
A Force XC Disc egy alumínium felnivel ellátott hátsó kerék . Force F804343 hubbal van felszerelve, amely problémamentes karbantartást és megbízható teljesítményt garantál .| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | Shimano HG |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Agy tengelye | hátsó 5 x 135 mm (QR) |
| A fékbetét összeszerelése | 6 lyuk |
| Felni magassága | 20 mm |
| Felni szélessége | 19 mm |
| Kerékagy | Force F804343 (ipari csapágyak) |
| Küllők | rozsdamentes acél, fekete |
| Csomag tartalma | hátsó kerék, gyorskioldó |
| Súly | 1300 g (beleértve a gyorskioldást is) |
| Teherbírás | 130 kg |
| Termék azonosító | 250199 |
Ahoj,
chcel by som sa opýtať, či bude tento ráfik na sklade?
veľmi pekne ďakujem
Dobrý deň,
žiaľ produkt je aktuálne nedostupný u dodávateľa .
Helló, ez a kerék felcserélhető lenne a következővel:
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/29/mavic-crossride-disc-fts-x-29-zadne-koleso-qr-6-dier-p56634.html#leírás
Van egy 11 sebességes kazettám.
Dobry den, jo, koleso sadne
a koleso uz pride pripravene? alebo ho este treba da zacentrovat?
Koleso by malo byt urcite fabricky vycentrovane a pripravene na montaz a jazdenie
Helló,
Tanácsra van szükségem, eltört a hátsó kereke a MTB-mnek, és szükségem van egy újra.
Volt ott egy 29-es kerekem, kovácsolt ötvözet tengellyel, 141x9 mm-es, 32H-s. Tudnál tanácsot adni, hogy ez a FORCE XC Disc 29"-es hátsó kerék, 5x135 mm, 6 lyukas, Shimano HG, passzol-e oda? Mert nem sokat tudok a kerékméretekről
Dobry den prajem,
o aky sa jedna bicykel?
Podla Vasho popisu by zial toto koleso nesadlo, ak sa jedna o tzv. Boost QR standard pre naboje s rozmerom 141x9 mm tak by zial naboj tohto kolesa bol priuzky.
je to bicykel Marin Pine Mountain 1
Tak potvrdzujem, koleso sediet nebude, potrebujete koleso s tzv. Boost QR nabojom v sirke 141 mm.
Ponuka v tomto rozmere nie je velka - ale vedeli by sme napr. vypliest nieco na tomto Shimano naboji: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/shimano-fh-mt401-b-zadny-naboj-28-dier-qr-cl-microspline-oem-p319856.html, ponuka 29" rafikov je potom sirsia: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/29.
okej , Ďakujem za poriadenie
sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy készen van-e a felni tubelessre...
Automatikusan lefordítva
Ahoj,
nejedna sa v tomto pripade o TR rafiky.
Helló, szeretném megkérdezni, hogy a 7-es kazetta belefér-e.
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
ano, na koleso bude sediet aj 7 rychlostna HG kazeta.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

A kerék egy kicsit nehezebb. De ezen kívül nincs miért panaszkodni. A felni és a küllők eddig gond nélkül bírták a durvább kezelhetőséget és a több mint 100 kg-os súlyomat is. Az árához képest alapvetően top.
Automatikusan lefordítva