FORCE XC Disc 29 hátsó kerék QR, CL, Shimano HG9
FORCE XC Disc 29 hátsó kerék
A Force XC Disc egy alumínium felnivel ellátott hátsó kerék.|
A kerék Shimano FH-M3050 agyvel van felszerelve, amely problémamentes karbantartást és megbízható teljesítményt garantál.
|
|
Az agy HG anyával rendelkezik, amelyet 8-11 lánckerék kazettához terveztek.
|
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | Shimano HG |
| Féktárcsa rögzítése | Center Lock (CL) |
| Felni belső szélessége (mtb) | 19 mm |
| Felni anyaga | alumínium ötvözet |
| Agy tengelye | hátsó 5x135 mm RU |
| Kerékagyak | Shimano FH-M3050 |
| Küllők | rozsdamentes acél, fekete |
| Csomag tartalma | hátsó kerék, gyorskioldó |
| Súly | 1420 g |
| Teherbírás | 130 kg |
| Termék azonosító | 250034 |
Helló, van egy KELLYS SPIDER 70-esem és ki kell cserélnem a hátsó küllős kereket. KLS Draft Disc 622x21 (32 lyukú) felniim vannak. Ez a felni megfelelő csere lenne, vagy ajánlanál egy másikat? Köszönöm
Automatikusan lefordítva
Dobry den prajem,
ano, koleso bude sediet, mozete ho pouzit.
Dobry deň bude na to pasovat 11 rychlostna kazeta shimano deore m5100 ?
Dobrý deň,
Áno bude sedieť
Helló,
A kerékagy tömített csapágyakkal vagy kúpokkal és golyókkal rendelkezik?
Köszönöm
Dobrý deň,
Náboj má kónusy a guličky.
Milyen féktárcsa rögzítőanyát használnak ehhez?
Automatikusan lefordítva
Dobry den, na koleso sadnu Centerlock matice s vnutornym aj vonkajsim utahovanim.
Sziasztok, ez a gumi megfelel a keréknek?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Plášť bude sedieť.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

OKÉ, ELÉGEDETT VAGYOK
Automatikusan lefordítva