FORCE XC DISC 29" első kerék, QR, CL
A Force XC DISC első kerék tárcsafékes hegyi és terepkerékpárokhoz készült. SH TX505 agyat használ a Center Lock tárcsafék-rögzítéshez, és alkalmas tubeless gumiabroncsokhoz. Az alumínium felni és a rozsdamentes acél drótok szilárdságot és megbízhatóságot biztosítanak a sportos motorozáshoz.
- Első kerék XC és MTB járművekhez tárcsafékekkel
- SH TX505 agy, kompatibilis a Center Lock rendszerrel
- Rim Force XC DISC 29" tubeless ready
- Golyóscsapágyak a sima működésért
- Rozsdamentes acél huzalok a nagyobb tartósság érdekében
- A csomag tartalmaz egy gyorszáras kioldót
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | nincs |
| Féktárcsa rögzítése | Center Lock (CL) |
| Súly | 1 075 g |
| Küllők | Rozsdamentes acél |
| Felni | FORCE XC DISC 622x23, tubeless ready |
| Felni belső szélessége | 23 mm |
| Tengely | 9 x 108 x 100 mm |
| Csapágyak típusa | golyós |
| Termék azonosító | 396848 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések