FORCE XC DISC 29" első kerék, QR, IS6
A Force XC DISC 622x23 első kerék tárcsafékes hegyi és terepkerékpárokhoz készült. FORCE agyat használ 6 lyukú féktárcsákhoz, ipari csapágyakkal, és gyorszárral rendelkezik. Az alumínium ötvözet felni tubeless ready, és a rozsdamentes acél küllőkkel együtt megbízható és tartós utazást biztosít terepen.
- Első kerék tárcsafékes XC és hegyi kerékpárokhoz
- FORCE agy 6 lyukú féktárcsákhoz ipari csapágyakkal
- Felni FORCE XC DISC 29" tubeless ready
- Alumínium felni a kis súly és a jó merevség érdekében
- Rozsdamentes acél huzalok a hosszú élettartam és a korrózióállóság érdekében
- Gyorszárral a villák egyszerű felszereléséhez
| Anyag | alumínium, rozsdamentes |
| Elhelyezkedés | Első |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | nem meghatározott |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Súly | 1145 g |
| Fűzés | 32 vezeték |
| Kerékagyak | FORCE 804340 |
| Küllők | rozsdamentes acél |
| Felni | FORCE XC DISC 622x23, tubeless ready |
| Tengely | 3/8" × 108 × 100 mm |
| Fékek beszerelése. orsó | 6 lyukú féktárcsák |
| Felni belső szélessége | 20 mm |
| Termék azonosító | 396846 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések