FORCE XC DISC 29" hátsó kerék, QR, IS6, Shimano HG
A Force XC DISC hátsó kerék tárcsafékes és SHIMANO kazettás mountain bike-okhoz készült. A megbízható SHIMANO FHM475 agy golyóscsapágyakkal és gyorszárral biztosítja a sima működést és a könnyű összeszerelést. A strapabíró 29"-os alumínium felni készen áll az igényesebb XC használatra, a rozsdamentes acél küllők pedig növelik a teljes kerék szilárdságát és tartósságát.
- hátsó kerék tárcsafékekhez 6 lyukú féktárcsa-rögzítéssel
- SHIMANO FHM475 agy golyóscsapágyakkal és gyorszárral
- kompatibilis a 8-11 lánckerekes SHIMANO MTB kazettákkal
- 29"-os felni, készen áll a terepfutásra
- 36 lyuk egyetlen szegecssel a nagy szilárdságú húrokért
- Alumínium felni és rozsdamentes acél drótok a kis súly és a tartósság érdekében
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | gyorskioldós |
| Dió | Shimano HG |
| Féktárcsa rögzítése | 6 csavar (IS 6) |
| Felni magassága | 20 mm |
| Súly | 1370 g |
| Csomag tartalma | kerék gyorszárral együtt |
| Tengely | 3/8" × 145 × 135 mm |
| Termék azonosító | 396853 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések