Fulcrum RED ZONE 3 29 hátsó kerék, Boost, CL
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Fulcrum RED ZONE 3 29 hátsó kerék
A második FULCRUM modell a Red Zone Carbon kerékpár fejlesztése során szerzett tapasztalatok eredménye. A Red Zone 3 a motorosok szélesebb köre számára készült, akik megbízható és tartós terméket keresnek a terepjáró szórakozáshoz és teljesítményhez.A műszaki adatok között találunk hátul egy 28 küllős agyat. A CNC megmunkálású alumínium felni magassága 19 mm, belső felniszélessége 25 mm. Esztétikai szempontból fejlett kivitel egészíti ki, amely a duplán polírozott matt felületet lézerrel maratott grafikával ötvözi. A piros kereten belül megtalálod a FULCRUM logót, mely a csomagban található fényvisszaverő matricára is cserélhető.
|
Alkalmas cső nélküli és belső csövekhez – 2-Way Fit™ Ready
|
|
Alkalmas hegyi kerékpárokhoz és kaland, murvás kerékpárokhoz
|
|
CNC mart alumínium 2x polírozott felületkezeléssel
|
|
Lehetőség a kívánt Shimano MS, HG és SRAM XD anya kiválasztására
|
|
Az agy kompatibilis a "Boost" hátsó tengellyel, azaz 12 x 148 mm
|
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Dió | SRAM XD, Shimano HG, Shimano Micro Spline |
| Féktárcsa rögzítése | Center Lock (CL) |
| Felni magasság | 19 mm |
| Felni szélesség | 29 mm |
| Súlykorlát | 125 kg |
| Csapágyak típusa | állítható Cup & Cones csapágyak |
| Küllőanyák | alumínium |
| Huzal anyaga | rozsdamentes acél - dupla szerelvény |
| Lyukak/bowdenezés száma | 28 |
| A felni belső szélessége | 25 mm |
| Fékek beszerelése. orsó | Center Lock |
| Termék azonosító | 178904 |
Dobrý deň, je toto koleso vhodné aj na Trail/enduro jazdenie? A budú tam sedieť plášte so šírkou 2.60?
Dobrý deň, na skutočne náročnejšie enduro jazdenie ho skôr neodporúčame.
Skor by som potom uz odporucil napr. toto custom vypletene koleso na rafe DT EX511 - https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/29/mtbiker-29-zadne-koleso-12x148-shimano-hg-p360797.html
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések