DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" első kerék, tárcsa, 12 x 100 mm
DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" első kerék
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Tengely | 12 x 142 mm |
| Súly | 766 g |
| Tárcsa rögzítése | Center Lock |
| Kerékagyak | DT 370 |
| Felni | alumínium |
| Fűzés | DT aero comp® széles egyenes húzó, kétkeresztes (1:1) |
| Felni szélessége | belső: 20mm/külső: 24mm |
| Felni magassága | 23 mm |
| Termékkód | W0E1800AIDXSA10607 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Termék azonosító | 198492 |
Változat DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Bolo by kompatibline aj na SUP XRoad Comp/ SHIMANO CS-HG500-10, 11-34T?
Dakujem
Dobrý deň,
Koleso bude kompatibilné.
Változat DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Je možné toto koleso prerobiť na rychloupinak?
Dobry den,
ano, naboj je mozne prestavat, aktualne zial dostupny len kit na konverziu na 10x135 mm osku (https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/dt-swiss-kit-135x10mm-koncovky-pre-naboj-240s350-hr-cestne.html), QR 5 mm kit nedostupny (https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/dt-swiss-kit-135x5mm-qr-koncovky-pre-naboj-350-129932.html#description).
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Nagyszerű ??? elégedettség
Automatikusan lefordítva