Novatec Axle MULTI-X12 tengely, 12x142 mm
Ez a termék nem elérhető
Csapágyak és egyebek Csapágyak és egyebek (Novatec)
Ezeket a kereséseket is megpróbálhatod
Értékelés (3)
Mutasd mindet értékelések
4/5
Hátsó tengely D882SB, D992SB, D542SB, (D772SB), XD612SB típusokhoz.
Helyszín: hátsó
Tengely: 12 mm
A termék részletei
Termék azonosító 236414
Termék értékelése  (3 értékelés)
4/5
(3 értékelés)
(2 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
(1 értékelés)
Te hogyan értékeled a terméket?
Értékelés hozzáadása
Segíts másoknak, gyűjts pontokat és vásárolj akár 15%-kal olcsóbban a hűségrendszer segítségével.
Értékelés verified Ellenőrzött vásárlások
thumb_up1thumb_down
Változat Novatec Axle MULTI-X12 os, 12x142 mm
Automatikusan lefordítva
thumb_up1thumb_down
thumb_up0thumb_down
thumb_up0thumb_down
Formanyomtatvány elküldés alatt áll
Tegyél fel értékelés
Termékre vonatkozó kérdések
Ďakujem za odpoveď.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
SK Dobry den,
o aky rocnik bicykla sa jedna? Blizzardy disponovali Boost zadnou stavbou - t.j. sirka naboja/vnutorna sirka osky musi byt 148 mm, nie 142 mm. Ake mate koncovky na oske?
SK Mala by to byť 2018ka a zadný naboj je boost 148 aj zadná stavba ja boost. Tie koncovky odfotim
SK Teraz pozeram, ze mate atypicky naboj - Novatec DH12SB je urceny pre zjazdove ramy, disponuje odlisnym kovanim a koncovkami, je specificky urceny pre DH/FR bajky so 150 mm sirokou zadnou stavbou.
SK Da sa to nejako vylepšiť koncovkami? Alebo redukciami?
Pripadne poradte mi nejaký naboj do mojho blizzarda. Ďakujem
Változat Novatec os MULTI-X12 12x142 mm, OEM