Selle Royal Freeway Fit Athletic nyereg, 158 mm
A Selle Royal Freeway Fit Athletic egy kényelmes kerékpárnyereg, amelyet sportosabb üléspozícióhoz terveztek, körülbelül 45°-os törzsszöggel. Ergonomikus formájának köszönhetően különböző üléscsont-szélességekhez illik, és rövidebb városi utakon is kényelmet biztosít férfiak és nők számára egyaránt. A nyereg úgy lett kialakítva, hogy csökkentse a nyomást az érzékeny területeken, és lehetővé tegye a felesleges fájdalommentes lovaglást.
A memóriahatású, lassú illeszkedésű habszivacs párnázás alkalmazkodik a test formájához és biztosítja az egyenletes nyomáseloszlást. A szabadalmaztatott Royal Vacuum technológia teljesen tömítetté és vízállóvá teszi a nyerget, így még heves esőzésben is működőképes marad. Az oldalsó védelem növeli a kopás- és szakadásállóságot a kerékpár megdöntésekor. A nyereg hátulján található integrált Clip rendszer lehetővé teszi a nyeregtáska vagy egyéb kiegészítők egyszerű rögzítését.
- Sportos vezetési pozícióhoz alkalmas, körülbelül 45°-os törzsszöggel (Athletic)
- Ergonomikus forma a férfiak és nők számára egyaránt alkalmas különböző ülőcsont-szélességekhez
- Slow Fit habszivacs bélés memóriahabbal az egyenletes nyomáseloszlás érdekében
- Royal Vacuum technológia a teljesen lezárt és vízálló nyeregért
- Oldalsó védelem a kopás és a szakadás ellen kerékpár támasztásakor
- Integrált rögzítőrendszer a nyeregtáska vagy kiegészítők egyszerű rögzítéséhez
| Nem | Férfi, Női, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 158 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Komfortos |
| Nyereg hossza | 280 mm |
| Súly | 435 g |
| Termék azonosító | 402817 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések