Selle Royal Freeway Moderate nyereg, 186 mm
A Selle Royal Freeway Moderate nyereg azonnali kényelmet biztosít a Slow Fit Foam párnázásnak köszönhetően, amely alkalmazkodik a test formájához és biztosítja az egyenletes nyomáseloszlást. Ez az exkluzív, lassan felszívódó memóriahab ideális rövidebb városi utakra és nyugodt túrázáshoz, sima utazási érzetet biztosítva.
A Selle Royal nyergek ergonomikus kialakításúak, hogy megfeleljenek a férfiak és nők eltérő ülőcsont-szélességének és anatómiai igényeinek, garantálva a nyomáscsökkentést a legérzékenyebb területeken is. Optimális üléspozíció, enyhén megdöntött háttámlával, körülbelül 60°-os szögben.
- A szabadalmaztatott Royal Vacuum technológia biztosítja a nyereg 100%-os vízállóságát
- Az oldalsó védelem növeli a nyereg kopás- és szakadásállóságát
- Integrált rögzítőrendszer (ICS) a nyeregtáska vagy egyéb kiegészítők egyszerű rögzítéséhez
- Körülbelül 60°-os törzsdőlésszögű üléspozícióhoz alkalmas (mérsékelt)
| Nem | Férfi, Női, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 186 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Komfortos |
| Nyereg hossza | 260 mm |
| Súly | 524 g |
| Termék azonosító | 402818 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések