RockShox Lyrik Select E1 27,5"-os teleszkópvilla, 44 mm-es eltolás
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Lyrik Select E1 27,5"-os teleszkópvilla
A Lyrik villát bármilyen ösvényre, bármikor tervezték, ötvözve a könnyű súlyt ott, ahol szükséges , a kompromisszummentes teljesítménnyel a lejtőkön. A vadonatúj LinearXL légrugó a rugós villához hasonló rugózási érzetet nyújt – a rugóút elején érzékeny, középen tartást ad, a végén pedig masszív ütközőrendszerrel rendelkezik a megbízható kontroll érdekében. Ez biztosítja a következetes és kiszámítható utazást. Az intuitív kompresszióállítással rendelkező Delta RC lengéscsillapító gyors és egyszerű beállítást tesz lehetővé. A villa sokoldalú és megbízható, stabilitást és pontosságot biztosít, miközben még egész napos tekeréseken sem nehezedik rád. Gyakorlatias, tehetséges és mindig készen áll a következő kalandra.|
Új LinearXL légrugó az állandó és kiszámítható rugózási érzetért, valamint stabil ütközőrendszer a rugóút végének kontrollálásához
|
|
Új Delta RC lengéscsillapító könnyen állítható kompresszióval és független rugózással, intuitív vezérléssel és csendes működéssel
|
|
SKF alacsony ellenállású tömítések a hosszú élettartamú villateljesítményért és a simább rugózásért
|
|
A Maxima 920 keverékű 15W-os kenőanyag csökkenti a villa teljes súrlódását
|
|
Új, integrált sárvédő tartó
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 160 mm, 170 mm |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Kerékméret | 27.5" |
| Offset | 44 mm |
| Belső lábak átmérője | 35 mm |
| Súly | 2250 g |
| Csillapítási rendszer | Lineáris XL levegő |
| Csillapítás | Delta RC |
| Tengelyméretek | 15x110 mm |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Külső gumi max. szélessége | 70 mm |
| Min./Max. fékméret. fékbetét | 180/220 mm |
| Csillapítás beállítása | külső visszapattanás, alacsony sebességű összenyomódás |
| Termék azonosító | 395664 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések